Popis salonních ošetření

V kosmetických salonech, kde odborníci v oblasti kosmetiky používají profesionální kosmetiku CHRISTINA, můžete vyzkoušet ošetření nebo kúru ošetření, zaměřených na řešení konkrétního problému pleti nebo si dopřát ošetření zaměřené na relaxaci a lifting.

 

MUSEMUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse       Přípravky Muse pro domácí péči      Salónní přípravky Muse

 

wish (1)WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled. 

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish      Přípravky Wish pro domácí péči       Salónní přípravky Wish

 


FOREVER YOUNG — řada ANTI-AGE, zpomalení přirozeného stárnutí pleti

Toto ošetření je nacílené na prevenci biologického (genetického) stárnutí pleti. Vyhlazuje drobné mimické vrásky, odstraňuje příznaky fotostárnutí, keratózy, změny struktury pleti.

Základními komponenty této řady jsou omlazující bioregulační peptidy EGF, ETF (biologicky aktivní látky), aktivní hydratační látky, proteiny a mořské komponenty. Viditelný efekt je již po prvním ošetření.

Tato řada obsahuje omlazující peptidy – geniální objev výzkumného střediska Louise Pasteura (Francie). S pomocí genového inženýrství a molekuární biologie se vědcům tohoto střediska podařilo separovat dvě syntetické bílkoviny, svou strukturou připomínající Epidermální Faktor Růstu (EFR) a Epidermální Timusový Faktor (ETF). Tyto oligopeptidy, jejichž molekulární váha nepřesahuje 5000 daltonů, jsou schopny proniknout do hluboce položených vrstev pokožky a působit tam jako faktor růstu.

Salónní ošetření ForeverYoung      Přípravky ForeverYoung pro domácí péči       Salónní přípravky ForeverYoung

 


SILK — Hedvábný lifting

Luxusní péče o pokožku vytváří dokonalé podmínky pro dosažení harmonie duše a těla. Čarovné aroma velmi jemných a příjemných produktů s vysokým liftingovým účinkem vám dodá teplo, pohodu a uspokojení. Vaše pokožka bude bezvadně hladká, zářivá a hedvábná. Unikátní liftingová řada je založena na využití přírodních, hedvábných vláken Bource morušového v kombinaci s aktivními čínskými bylinkami.

Hedvábná vlákna jsou zdrojem přírodních proteinů (sericin, fibroin). Proteiny jak je známo, jsou zdrojem aminokyselin - toho nejcennějšího stavebního materiálu pro buňky. Léčivé čínské byliny mají výrazné tonizační účinky, zvyšují pružnost kůže, pomáhají hojení ran a léčbě kožních vředů. Tato jemná kondiční procedura poskytuje účinek okamžitého liftingu, viditelně vyhlazuje vrásky, aktivně zvlhčuje a vyživuje pleť. Vaše pleť se zázračně změní a bude vyzařovat přitažlivé vnitřní světlo.

Salónní ošetření Silk      Přípravky Silk pro domácí péči      Salónní přípravky Silk

 ILLUSTRIOUS — Zesvětlující a omlazující ošetření

Přípravky ILLUSTRIOUS mají schopnost korigovat proces syntézy melaninu vyvolaný hormonálními změnami, post-akné, vnějšími faktory z okolního prostředí, UV zářením a stárnutím (stařecká pigmentace).

Kosmetická řada ILLUSTRIOUS: 

— KOREKCE hyperpigmentace a účinné zesvětlení pleti
— OMLAZENÍ pokožky, regenerace a remineralizace 
— SPF FILTRY ochrana před širokým spektrem záření
— ZÁŘÍCÍ PLEŤ rozjasnění a vyrovnání barvy pleti.

Salónní ošetření ILLUSTRIOUS      Přípravky ILLUSTRIOUS pro domácí péči      Salónní přípravky ILLUSTRIOUS

 

UNSTRESS — Péče o stresovanou pokožku a zvýšení odolnosti pleti proti stresovým situacím

Stres snižuje efektivitu imunitního systému pokožky a dělá ji náchylnější a méně odolnější vůči vlivům okolního prostředí, UVA vlivům, kouření, nekvalitní stravě a životosprávě.

Nová linie antistresových přípravků UNSTRESS je určena pro řešení takových estetických vad, jako jsou podráždění, svědění, vrásčitá, suchá kůže, ztráta barvy, přílišná mastnota pokožky, zvýšení citlivosti a jiných komplexních symptomů. Přípravky nasycují pokožku veškerými potřebnými elementy pro odstranění důsledků stresu a zajišťují nad nimi potřebnou kontrolu. Obsahují pro pokožku životně důležité látky (ceramidy, kolaxyl, kvintensin, probiotické laktobakterie, glykolovou a mléčnou kyselinu, šťávu plumérie, extrakty rostlin), které pomáhají snížit projevy stresu. Posilují funkční schopnosti buněk a udržují vodní rovnováhu pokožky, účinně bojují proti volným radikálům. Zpomalují tím předčasné stárnutí pleti, vyživují, hydratují a dodávají energii.

Salónní ošetření Unstress      Přípravky Unstress pro domácí péči      Salónní přípravky Unstress

 COMODEX — Hezká pleť bez problémů

Tato kosmetická řada je nacílená na efektivní péči o aknózní a problematickou pokožku. Hlavní předností ošetření COMODEX je to, že zvyšuje odolnost pleti, její schopnost bránit se nepříznivým faktorům, pleť nasycuje potřebnými látkami a minerály. Díky tomu se dá úspěšně snížit frekvence a stupeň postižení a předcházet vzniku post-akné (jizvy, pigmentace).

Přípravky kosmeceutické řady COMODEX splňují všechny nároky na prostředky pro péči o problematickou pokožku. Mají výrazný sebostatický, keratolytický a antibakteriální účinek, udržují vlhkost a kyselost pokožky v rámci normy, zbavují pokožku stagnujících a zánětlivých projevů. Pleť se stává čistší, zlepšuje se její textura a barva.

Salónní ošetření Comodex      Přípravky Comodex pro domácí péči      Salónní přípravky Comodex

 


BIO PHYTO — Posílení imunity pleti

Příjemné ošetření, které trvá jenom 30 minut, dodá pocit svěžesti po celý den.

Léčivé bylinky, ovocné kyseliny, minerály a vitamíny výrazně zlepšují mikrocirkulaci krve v pokožce, obnovují elasticitu cévek „cévní gymnastika", rozpouští staré mikrotromby a nasycují pokožku kyslíkem.

Toto napomáhá efektivně řešit následující problémy pleti: bledá, unavená pleť, defekty textury a barvy, mastná, suchá seborea, akné, post-akné, předčasné stárnutí.

Salónní ošetření BioPhyto      Přípravky BioPhyto pro domácí péči      Salónní přípravky BioPhyto

  

LINE REPAIR Pěsticí relaxační ošetření pro oživení pleti

Kosmetická řada LINE REPAIR byla stvořená po 4 letém výzkumu a vývoji, aby odpovídala potřebám náročných klientů po celém světě. Linie LINE REPAIR hloubkově čistí pleť, zásobuje buňky kyslíkem, odstraňuje odumřelé kožní buňky, hloubkově hydratuje a rozjasňuje, omlazuje a vyhlazuje pleť, oživuje a regeneruje pokožku, působí preventivně proti vzniku vrásek, dělá pleť hladkou, jemnou a sjednocenou.

Profesionální procedura v kosmetickém salonu. Revoluční aktivní látky a technologie na míru dnešního moderního světa.

Linie je vhodná pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie.     

Salónní ošetření Line Repair      Přípravky Line Repair pro domácí péči      Salónní přípravky Line Repair

 


Rose de Mer — Přírodní korálový peeling

100% přírodní korálový peeling, základem kterého je unikátní směs bylin, mořských řas a korálů. Peeling Rose de Mer je velmi účinný, vykazuje rychlé výsledky bez poškození pokožky, a tím umožňuje vyvarovat se post-peelingovým nepříjemnostem. Ošetření úspěšně kombinuje efektivní léčbu pokožky s její následnou regenerací v krátkém čase. Umožňuje řešit následující estetické vady pleti: stárnutí pokožky, hyperpigmentace, akné, post-akné a jizvy. Výsledkem je pružná pokožka, která vypadá zdravě a je viditelně omlazená.

Salónní ošetření Line Rose de Mer      Přípravky Rose de Mer pro domácí péči      Salónní přípravky Rose de Mer

 

Château de BeautéVínoterapie v salonu

Inovační linie Château de Beauté od společnosti CHRISTINA je založena na unikátních vlastnostech hroznového vína a produktech jeho následného zpracování.

Použití nejmodernejších technologií umožnilo získat unikátní komponenty — polyfenoly, taniny, bioflavonoidy, nejsilnejší antioxidant resveratrol a díky nejnovejším nano a biotechnologiím vznikly pro tuto radu také další aktivní látky — enkapsulovaný retinol a enkapsulovaná kyselina hyaluronová, které zajištují dlouhodobé pusobení. Produkty této rady jsou bez emulgátoru, minerálních oleju, barviv a umelé parfemace.

Salónní ošetření Château de Beauté     Přípravky Château de Beauté pro domácí péči      Salónní přípravky Château de Beauté