Salónní ošetření Unstress — péče o stresovanou pokožku a zvýšení odolnosti pleti proti stresovým situacím

Unstress — salónní péče

Inovativní řešení. Pohodlí a péče o pokožku. A hlavně – výborný efekt.

Stresové situace porušují křehkou hormonální rovnováhu pokožky a stávají se jedním z hlavních původců estetických vad, jako jsou např. podráždění, svědění, vrásčitá a suchá kůže, ztráta barvy, přílišná mastnota pokožky, zvýšení citlivosti a jiných komplexních symptomů. Stres také snižuje efektivitu imunitního systému pokožky a ta je pak náchylnější a méně odolnější vůči vlivům okolního prostředí, UVA vlivům, kouření, …nekvalitní stravě a životosprávě.

Společnost CHRISTINA pro Vás vypracovala novou linii antistresových přípravků UNSTRESS, které nasycují pokožku veškerými potřebnými elementy pro odstranění důsledků stresu a zajišťují nad nimi kontrolu. Řada obsahuje pro pokožku životně důležité látky (ceramidy, kolaxyl, kvintensin, probiotické laktobakterie, glykolová kyselina a kyselina mléčná, šťáva plumérie, extrakty rostlin), které pomáhají snížit projevy stresu, posilují funkční schopnosti buněk a udržují vodní rovnováhu pokožky.

Základní aktivní ingredience řady:

 • Extrakt květu plumérie – zjemňuje a uklidňuje podrážděnou pokožku, má výrazný detoxikační účinek
 • Extrakt listů kamélie čínské – zelený, bílý a červený čaj… mají detoxikační vlastnosti, chrání pokožku před negativními vlivy okolního prostředí, posilují obranyschopnost DNA a obnovují buněčné funkce
 • Glykolové kyseliny – odstraňují zrohovatělé části vrchní vrstvy epidermu, a tím jí dávají prostor pro regeneraci
 • Termoaktivní peptid – který obsahují vodní řasy, napomáhá obnovení svrchní vrstvy epidermis a předchází nadměrné ztrátě hydratace, brání podráždění pleti
 • Probiotické laktobakterie – jsou zaměřené na provedení lehkého peelingu, detoxikaci pokožky a její výživu, posílení obranné funkce a zpomalení předčasného stárnutí
 • Omega 3 a omega 6 – nenasycené mastné kyseliny mají výbornou schopnost vázat na sebe molekuly kyslíku (antioxidant) a volné radikály. Tím zpomalují stárnutí a pokožku současně detoxikují
 • Dipeptid 4 – chrání pokožku před negativním vlivem okolního prostředí, chrání DNA a buněčnou membránu
 • Hexapeptid 10 – unikátní peptid, zvyšuje syntézu kolagenu a tím zajišťuje pružnost pleti
 • Hyaluronan – přírodní součást pleti, je jednou z nejdůležitějších ingrediencí, která díky své schopnosti udržovat vodní rovnováhu pokožky, zajišťuje její elasticitu a mladistvý vzhled.

Účinek procedury:

 • Vyvažuje barvu pokožky a dodává obličeji jas
 • Pokožku okysličuje, hydratuje a tonizuje
 • Zahlazuje stopy únavy, stresu, navrací obličeji odpočatý a svěží vzhled
 • Odstraňuje kožní maz a odumřelé buňky
 • Zabráňuje tvorbě vrásek
 • Regeneruje elastická a kolagenní vlákna, zvyšuje kožní imunitu
 • Stimuluje fibroblasty, zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu, glykosaminoglykanů
 • Má pozitivní vliv na tvorbu a zkvalitnění rohové vrstvy, což zlepšuje vzhled pokožky
 • Stimuluje obnovu a tvorbu buněk
 • Posiluje ochranné funkce kožní bariéry a současně brání předčasnému stárnutí
 • Odstraňuje podráždění a pocit stresovanosti
Doporučujeme proceduru UNSTRESS provádět každých 14 nebo 20 dnů.

Je důležité mít na paměti, že lepších výsledků lze dosáhnout, bude-li procedura v salonu kombinována s domácí péčí řady Unstress.

Video školení: 

https://youtu.be/uZ9p139cY2Q

unstress1

 

 

 

 Krok 1.

Jemné čistící pleťové mléko Unstress

Unstress Gentle Cleansing Milk, 300 ml

Exkluzivní, jemné pleťové mléko pro pokožku obličeje s extrakty plumérie, arniky a kalenduly. Šetrně odstraňuje make-up, maz a nečistotu. Současně pokožku zvláčňuje a zklidňuje. Extrakt mýdlovnice je lék. Napomáhá šetrnému odstranění nečistot, aniž by při tom narušil přirozené udržení vodní rovnováhy pokožky. V tuto chvíli je pokožka připravená k optimálnímu průniku přípravků UNSTRESS.

unstress

unstress2

 

 


Krok 2.

Rehabilitační tonikum Unstress

Unstress Revitalizing Toner, 300 ml

Toto delikátní tonikum čistí, regeneruje a omlazuje pokožku, zklidňuje ji a dodává pocit luxusu. Obsahuje glykolovou kyselinu a kyselu mléčnou, které odstraňují zrohovatělé části vnější vrstvy epidermis a tím stimulují její regeneraci. Extrakty okurky a arniky působí při čištění zklidňujícím účinkem a panthenol (provitamin B5) zachovává pokožku vláčnou a elastickou.

unstress

unstress3

 

 

Krok 3.

Probiotický peeling Unstress

Unstress Probiotic Peeling, 250 ml

Základní zklidňující peeling obsahuje ovocné kyseliny a probiotické laktobakterie, vyvinuté speciálně pro provedení lehkého peelingu a pro detoxikaci poškozené a vlivu stresu vystavené pokožky. Přípravek stimuluje obnovu a tvorbu buněk, posiluje ochranné funkce kožní bariéry a současně brání předčasnému stárnutí, odstraňuje podráždění a pocit stresu. Výsledek – zdravá, svěží pokožka!

unstress

unstress4

 

 

 


Krok 4.

Koncentrát plumérie Unstress

Unstress Frangipani Concentrate, 150 ml

Přípravek obsahuje flavonoidy a éterické oleje, které zklidňují podrážděnou pokožku. Mléčná šťáva plumérie zaručuje odolnost pokožky, okamžitě ji zklidňuje a vyrovnává barevné nerovnosti.

unstress

unstress5

 

 

 

Krok 5.

Zklidňující sérum Total Unstress

Unstress Total Serenity Serum, 100 ml

Silné spojení unikátního, do hloubky pronikajícího komplexu antioxidačních peptidů, hyaluronové kyseliny a probiotických laktobakterií zvyšuje obranyschopnost DNA a funkci buněk, čímž posiluje přírodní obranu pokožky. Sérum je obohaceno vitamíny a minerály – díky tomu pokožku vyživuje a vyrovnává nedostatek vápníku, zklidňuje, zvláčňuje a chrání stresem ovlivněnou pokožku před předčasným stárnutím.

unstress

unstress6a

 

Krok 6. A

Relaxační masážní krém Unstress

Unstress Relaxing Massage Cream, 500 ml

Rozmazlujte své klienty aktivním krémem, který odstraní z pokožky důsledky stresu a má výrazný uvolňující účinek. Hyaluronová kyselina udržuje v pokožce životně důležitou vodní rovnováhu, anti-agingový protizánětlivý extrakt vyrovnává nedostatek vápníku. Krém též obsahuje zvláčňující a protizánětlivé složky, které zlepšují hydrataci a elasticitu pokožky a zároveň snižují podráždění.

unstress6b

 

Krok 6. B

Masážní olej s obsahem multivitamínů Unstress

Unstress Multi-Vitamin Supplement, 100 ml

Tento koncentrovaný masážní olej, který je založen na oleji z vlašského ořechu a na ceramidech zajišťuje optimální hydrataci pokožky. Olej vlašského ořechu je zdrojem omega 3 a omega 6 nenasycených mastných kyselin a vitamínu E.

Tyto složky pokožku zvláčňují, mají výrazné anti-agingové a regenerační vlastnosti (nenasycené kyseliny na sebe vážou volné radikály a molekuly kyslíku – jsou to antioxidanty). Ceramidy (sloučeniny bílkovin a mastných kyselin) napomáhají pokožce nastolit ochrannou bariéru, zajišťují optimální hydrataci.

unstress

unstress7

 

 

Krok 7.

Čistící maska Unstress

Unstress Claryfying Mask, 250 ml

Kombinace minerálů, bylin a antioxidantů prokazatelně odstraňuje podráždění plynoucí ze stresu, negativního vlivu okolního prostředí a před předčasným stárnutím. Silný antioxidační a detoxikační komplex (založený na listech zele-ného, bílého a červeného čaje) zmenšuje působení stresu na pokožce a dodává jí vyrovnaný, svěží odstín a dělá ji odolnější vůči negativním vlivům.

unstress

unstress8

 

 

Krok 8.

Optimální hydratační maska Unstress

Unstress Optimal Hydratation Mask, 250 ml

Váš zákazník si vychutná příjemnou, ale zároveň efektivní masku, která zajišťuje hydrataci hlubších struktur kůže, odstraňuje podráždění. Maska blokuje negativní vlivy vnějšího prostředí. Jejím tajemstvím je obsah klíčků pšenice, ceramidů a oleje kalenduly, což zaručuje intenzivní hydrataci. Maska je obohacena kombinací antioxidčních peptidů, koncentrovaných minerálů, stabilizujícího kolagenu a složek, posilujících ochranu DNA. Posiluje se přírodní imunitní systém pokožky, což brání předčasnému stárnutí.

unstress

unstress

unstress9

 

 

Krok 9.

Hydratující přípravek s ochranným filtrem Unstress

Unstress Probiotic Moisturizer, 150 ml

Zklidňujicí přípravek Unstress Pro-Biotic Moisturizer okamžitě hydratuje pokožku a zároveň ji chrání SPF filtrem (Sun Proof Filter) stupně 12, což znamená ochranu pokožky před stárnutím, vlivem slunečního záření.

unstress

 

 

 


profi

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

osetreni-wish

WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled.

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish Přípravky Wish pro domácí péči Salónní přípravky Wish

 

 

Muse

MUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse Přípravky Muse pro domácí péči Salónní přípravky Muse