O společnosti

Naše společnost přináší na český trh ucelenou profesionální izraelskou dermokosmetiku, kterou již přes 35 let používají známé salony, instituty krásy, wellness centra a dermatologické kliniky po celém světě. Předáváme bohaté 40ti leté zkušenosti paní Christiny Miriam Zechavi kosmetičkám, které se rozhodnou s dermokosmetikou CHRISTINA spolupracovat.

Našim cílem je profesionálně vyškolit kosmetičky, které tak dokonale ošetří a tím uspokojí klienta. Uvědomujeme si, jak důležitá je neposkvrněná pověst značky a proto klademe velký důraz na spolupráci s kosmetičkami.

Od roku 2010 jsme výhradním zástupcem izraelské profesionální dermokosmetiky CHRISTINA pro Českou republiku a Slovensko.

Prostřednictvím školení, která naše společnost pořádá pravidelně v Praze i v různých regionech ČR a Slovenska se salonní kosmetická ošetření spolu s přípravky CHRISTINA staly zárukou úspěchu v péči o pokožku. Školení probíhají každý týden v Praze. Jsou na vysoké úrovni, poskytujeme je pro kosmetičky zdarma.

Náš Tým:

Tým CHRISTINA


Christina drží své slovo: Vaši klienti budou vypadat bezvadně a budou se cítit lépe než kdykoli předtím.

Christina – prostě to funguje!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení