Doprava a platba

Způsoby dopravy

Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která je pro Vás nejvhodnější.

Osobní odběr je možny ihned po doručení potvrzení o vyřízení objednávky emailem. Zboží, které je expedováno kurýrní službou PPL nebo GLS je doručené následující pracovní den po odeslání. O odeslání jste vždy informování emailem.

Osobní odběr

Zboží můžete převzít u nás na prodejně bez předchozí domluvy, vždy pondělí - pátek 10:00 - 13:00, 13:30 - 17:00, adresa: studio CHRISTINA, Malátova 538/10, Smíchov, Praha 5, 150 00. Osobní odběr je zdarma. 

Doručení kurýrem GLS

1. GLS PRIVATE ČR doručení na domácí adresu nebo do kanceláře: s předchozím sms upozorněním, možnosti večerního doručení nebo změny termínu doručení online. Cena služby 74,-Kč. Doprava je zdarma při objednávce nad 3000,-Kč vč.DPH

2. GLS Výdejní místo pro osobní odběr. Vyberete ze seznamů výdejních míst, kam Vám balíček bude doručený k osobnímu vyzvednutí. Cena služby je 49,-Kč. Doprava je zdarma při objednávce nad 3000,-Kč vč.DPH

Způsoby platby

Existuje několik možností, jak můžete zboží uhradit. 

1. Hotově nebo kartou při osobním převzetí u nás ve studiu.

2. Dobírkou při převzetí u kurýra. Dobírku u kurýra můžete zaplatit hotově nebo platební kartou. Služba je poskytovaná za 30,-Kč vč.DPH nebo 1,2 Eur.

3. Převodem na bankovní účet. Platba se odesílá předem na náš účet, po jejím obdržení Vám ihned zboží expedujeme. Účet pro platby v českých korunách: 195 992 969/0300. Účet pro platby v eurech: 241 396 480/0300, IBAN: CZ83 0300 0000 0002 4139 6480, SWIFT: CEKOCZPP.

Pro velkoobchodní odběratele nabízíme možnost Platby na fakturu se splatnosti 7 dnů. Zboží se Vám odešle spolu s fakturou, kterou uhradíte na účet dle instrukcí.

4. Kartou online. Zboží můžete uhradit kartou online. Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu GoPay, kde platba bezpečně a rychle proběhne. Zadáváte údaje své platební karty. Pozor! Musí být u Vaší platební karty povolené platby přes internet. Zboží Vám poté ihned expedujeme. 

5. Online převod na účet. Zboží můžete uhradit online převodem na účet. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde platba bezpečně a rychle proběhne. Zboží Vám poté ihned expedujeme. 

6. Platba PayPall. Zboží můžete uhradit PayPall převodem ze svého Paypall účtu na náš. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na PayPall platbu. Zboží Vám poté ihned expedujeme. 

Doručení kurýrem PPL

1. PPL PRIVATE ČR doručení na domácí adresu nebo do kanceláře: s předchozím sms upozorněním, možnosti večerního doručení nebo změny termínu doručení online. Cena služby 79,-Kč. Doprava je zdarma při objednávce nad 3000,-Kč vč.DPH

2. PPL Výdejní místo pro osobní odběr. Vyberete ze seznamů výdejních míst, kam Vám balíček bude doručený k osobnímu vyzvednutí. Cena služby je 65,-Kč. Doprava je zdarma při objednávce nad 3000,-Kč vč.DPH

3. PPL kurýr Slovensko doručení na Vámi vybranou adresu s předchozím sms upozorněním,  obvykle do 3 pracovních dnů. Cena dopravy 4,9 Euro. Doprava je zdarma při objednávce nad 150,- Eur vč.DPH 

V případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte se na nás obrátit na email: info@christina-kosmetika.cz