Rose de Mer — salónní péče

Rose de Mer — salónní péče

100% přírodní rostlinný peeling, který je skvělou alternativou chemickému peelingu, neboť proces probíhá bez koagulace bílkovin. Jeho základem jsou bylinky z Brazílie, korály z Rudého moře a sůl z Mrtvého moře.

Díky speciálnímu zpracování rostlin (hluboké zamrazení s následným rychlým vysušením) zesiluje jejich biostimulační vlastnosti, a samotný přípravek lze skladovat dlouhou dobu bez použití konzervantů.

Peeling Rose de Mer obsahuje minerály, rostlinné proteiny, vitamíny E, C, beta-karoten, stopové prvky, chlorofyl a rostlinné kyseliny. Bylinky mají regenerační účinek, rozmělněné korály působí jako mikroskopické dermatologické abrazivum, soli regenerují buňky rohové vrstvy pokožky, přičemž napomáhají jejich odlupování. Kromě toho mají ingredience peelingu antiseptický účinek, odstraňují podkožní krevní výrony, zpevňují kapiláry, čímž napomáhají jejich rovnoměrnému prokrvení.

Zlepšuje prostupnost pleti, čímž významně posiluje účinnost prováděné terapie. Lze ho nanášet několika způsoby, což umožňuje řešení mnohých kosmetických problémů:

  • Léčba aktivního akné všech stupňů komplikovanosti a libovolné lokalizace.
  • Prevence a léčba postakné: rozšířené póry, pigmentace, jizvičky, infiltráty, stagnující skvrny atd.
  • Sluneční poškození pokožky: lentigo, keratóza, ztráta elastičnosti atd.
  • Hyperpigmentace jakéhokoli původu: postpeelingová (AHA,TCA, fenol, laser), hormonální, posttraumatická ad.
  • Předčasné stárnutí pokožky: vrásky, ztráta tonusu a turgoru atd.
  • Kuperóza a další cévní defekty.
  • Strie, jizvy i po těhotenství.
  • Omlazení pokožky krku, dekoltu, rukou.

Peeling Rose de Mer je velmi účinný, vykazuje rychlé výsledky bez poškození pokožky, a tím umožňuje vyvarovat se postpeelingových nepříjemností. Přípravek úspěšně kombinuje efektivní léčbu pokožky s její následnou regenerací v krátkém čase. Snadno se aplikuje a je bezpečný. Pokožka klienta nepotřebuje předpeelingovou přípravu.

POPIS OŠETŘENÍ KROK ZA KROKEM S OBRÁZKY: ZDE

tag

Poznámka: Katalog profesionálních přípravků CHRISTINA je dostupný pouze pro registrované odborníky ze světa krásy.

 

Nejprodávanější

469
189014691890
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Provozovatel webu Nikostas s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace