Recenze o kosmetice

Na této stránce přinášíme poznatky, názory a zkušenosti s kosmetikou CHRISTINA.

 

Vážené kosmetičky, klientky, vážení klienti,

tento prostor je vyhrazen pro vaše názory, recenze - zkušenosti s kosmetikou CHRISTINA. Máte zkušenosti s produkty kosmetiky CHRISTINA a chcete se o ně podělit s ostatními? Zašlete nám je na e-mail info@christina-kosmetika.cz.  

 


 

Kosmetička: Helena Svobodová
Salon: Kosmetická zastávka Relax, Červenka (Olomouc)

Když jsem začínala svou praxi, hledala jsem tu „pravou“ kosmetiku a jsem ráda, že jsem objevila info o kosmetice CHRISTINA. Zašla jsem si na ošetření Wish do salonu, kde již s kosmetikou pracují. Aktivní působení přípravků mě trochu vyděsilo, myslela jsem, že paní kosmetičce uteču z lehátka, ale poté, co mi vysvětlila, že je vše ok, že je to normální, jsem se uklidnila a výsledek ošetření byl tak přesvědčivý, že bylo rozhodnuto. Bude to CHRISTINA! S kosmetikou jsem naprosto spokojená, moje zákaznice jenom kvetou, zvlášť máme výborné výsledky s ošetřením FluorOxygen a problematickou pletí. Co mě těší je, že s ošetřením i domácí péči je spokojená i náročná klientela. Prostě to funguje.

 


 
Studio Marí

 

Kosmetička: Liudmila Balykina
Salon: Studio Marí, Praha 7

 

 

S kosmetikou CHRISTINA jsem velmi spokojená a ráda s ní pracuji pro její kvalitu a vysokou účinnost. Její výhodou je kombinovatelnost jednotlivých řad, čímž lze ošetření přizpůsobit každé pleti na míru s maximálním výsledkem a viditelným efektem. Obzvlášť bych chtěla vyzvednout úžasnou řadu FluorOxygen+C a její opravdu bezkonkurenční, aktivní produkt - enzymatický peeling. Vždy vidím efekt oživení, zesvětlení a rozjasnění pleti. S touto kosmetikou velmi ráda pracuji a nejvíce mě těší spokojenost zákaznic.

 


 

Kosmetička: Vendula Schusterová
Salon: Kadeřnictví ARNIKA, Praha 5 – Řeporyje

S kosmetikou CHRISTINA jsem maximálně spokojená, protože poskytuje řešení každého problému pleti, dokonce i citlivé. S kosmetikou pracuji s absolutní jistotou a klidem. Unikátní je řada BioPhyto, klienti cítí účinky, vidí výsledky, a proto se vrací. Pro široké cenové rozpětí přípravků domácí péče si vybere opravdu každý. Výborné ohlasy mají přípravky BioSatin Serum a Cover Cream, kdo je jednou vyzkoušel, staly se pro něj příjemnou závislostí.

 


 

Studio Levandule

 

Kosmetička: Iva Suchá
Salon: Studio Levandule, Horoměřice

 

 

Než jsem otevřela svůj salón, rozhodovala jsem se mezi více kosmetickými značkami. Chtěla jsem doslova "na vlastní kůži" vyzkoušet, co která z nich umí. Všechny jsem tedy vyzkoušela, abych viděla a cítila, co s mou pletí dokáží. Ošetření jinými značkami bylo příjemné, ale po aplikaci přípravků Christina jsem svou pleť téměř nepoznávala - změna byla viditelná, pleť rozzářená, a to nejen jeden den po ošetření. Pochvaly mých blízkých mi můj dojem potvrdily. Christina byla tedy moje volba. Vyhovuje mi, že je zaměřena na řešení širokého spektra problémů pleti od akné, seborhei, hyperpigmentaci až po zmírnění projevů stárnutí.

 


 

Hedvika Urbanova

 

Kosmetička: Hedvika Urbanová
Salon: Kosmetika Hedvika Urbanová, Hradištko

 

 

"Christina mě vrátila ke kosmetice".
Když jsem před pár lety chtěla s kosmetikou skončit, dostala jsem se na školení Christina. Školení bylo velmi profesionální, přípravky kvalitní a příjemné. Tenkrát nám ležel modelem puberťák se silným akné. Paní doktorka použila řadu Comodex a pleť profesionálně a dokonale vyčistila. Do té doby, jsem jako kosmetička nikdy neviděla tak hezky vyčištěnou pleť. To mě přesvědčilo. Na Christině se mi líbí, kvalitní přípravky a profesionální přístup.

 


 

beautystyle2

 

Kosmetička: Jarka Hrňáková
Salon: Nemocnice Atlas, Zlín

 

 

S dermokosmetikou Christina pracuji na kosmetice při kožní ambulanci v nemocnici Atlas ve Zlíně .K nám na kožní ambulanci přichází klienti převážně s problematickou,akneozní a citlivou pletí.Dlouho jsem hledala,s jakou kosmetickou řadou budu pracovat až jsem narazila na dermokosmetiku Christina.Na ní se mě líbí,že má své přípravky rozdělené do profesionálních řad na určitý typ pleti a řešení nejrůznějších problémů s pletí. Já osobně mám výborné zkušenosti s řadou Comodex , Biophyto,Unstress a Wish.
Klientky jsou s výsledky kosmetického ošetření s kosm.Christina velmi spokojené a rády se objednávají na další ošetření.Doporučuji jim také kosmetické přípravky na domácí péči,které si buď objednají sami po konzultaci se mnou nebo jim přípravky objednám já.
Velmi oblíbenou procedurou je v našem kosmetickém salonu masáž křiš´tálovými tyčinkami,které si klientky nemohou vynachválit.

 


 

beautystyle2

 

Kosmetička: Kateřina Zelinková
Salon: Beauty Style Brno

 

 

S dermokosmetikou Christina jsem se seznámila před dvěma lety náhodnou a jsem velmi ráda, že jsem se mohla zúčastnit Vašich úžasných školení určených pro kosmetičky.

Díky Vašim školením jsem měla možnost na vlastní oči vidět úžasné účinky Dermokosmetiky Christina, která mně naprosto uchvátila.

Díky Vaší kosmetice vidím já i mé klientky hned po prvním kosmetickém ošetření úžasné výsledky na pleti.
V salonu používám řadu Bio Phyto, Unstress, Fresh, Foroveryoung, Muse a Comodex.

Jak jsem již napsala řada Comodex mne naprosto uchvátila díky její úžasné péči o velmi akneozní pleť, která díky této řadě vypadá zklidněná bez zarudlých a bolestivých komedonů a akné. Pokožka je krásně hydratovaná a zklidněná.

Další řadou, které jsem naprosto podlehla je Bio Phyto pro problematickou a citlivou pleť. Stejně tak jako je tomu u řady Comodex je pleť díky této řadě krásná, zjemněná, hydratovaná, u citlivých pletí dochází ke zklidnění, u pletí s rosaceou dochází ke zklidnění a pleť je nádherná.

Řada Fresh je úžasná v péči o normální případně smíšenou pleť se sklony k vysoušení, díky velké škále přípravků v této řadě dokáže rychle a efektivně vyřešit problém a pokožka je jak říkám já Tzv. napucaná, hydratovaná a krásně jemná.

Řada Foreveryoung je svělou volbou k omlazení a udržení mladistvého vzhledu pleti. Vyzkoušela jsem ji poprvé na tváři jednoho dobrého klienta, kde bylo hned po prvním ošetření vidět omlazení pleti, pokožka byla hydratovaná, projasněná a vypnutější. Dokonalou odezvou byla odpověď klienta, že je hned o 5 let mladší. Řekl mi " kdyby jste mi o tom jen povídala neuvěřím Vám, ale tohle je naprostá bomba".

Miluji svoji práci a díky dermokosmetice Christina je práce velmi snadná, protože je to kosmetika, která dělá zázraky. Každá klientka odchází vždy naprosto spokojená a těší se na další návštěvu a ošetření. Na Vaší kosmetice je také úžasné, že se dají dané řady kombinovat dle potřeby pleti klientky a tím dosáhnout dalších fantastických účinků.

Děkuji za možnost pracovat s Vaší skvělou kosmetikou.

 


 

Lenka Brožíková

 

Kosmetička: Lenka Brožíková
Salon: Studio TADEAS — krása a vzdělávání

 

 

Již několik let pořádám v Plzni rekvalifikační kurzy pro obor Kosmetické služby a zároveň provozuji praxi v tomto oboru. Vždy jsem chtěla pracovat s kvalitními přípravky, které s maximálním účinkem pomáhají řešit problémy s pletí. Přiznám se, za tu dobu jsem vyzkoušela několik kosmetických značek. Byla jsem s nimi spokojená, přesto jsem měla pocit, že hledám ještě něco trochu odlišného. Náhodou jsem se setkala na doporučení jedné kolegyně s aktivní dermokosmetikou Christina. Při prezentaci jsem byla nadšená naprosto profesioálním přístupem paní školitelky a samozřejmě fungujícímí přípravky.

Při rekvalifikačním kurzu využíváme nejprve základní řadu FRESH a později i další, např.: BioPHYTO, Wish převážně pak různé druhy masek a sér. Zařadila jsem je proto, aby absolventky na vlastní oči viděly, jak je důležité používat kvalitní a účinné přípravky. Dále se mi líbí kombinovatelnost jednotlivých řad.

Ze své praxe mohu doporučit např. řadu BioPHYTO. Tu používám nejraději — pomáhá řešit např. rozaceu, lupénku, atopický exem a klientky často právě v této oblasti hledají řešení pro svoji pleť. Další oblíbené jsou u nás přípravky z řady Comodex (řada řešící akné) a samozřejmě Hydrogel Lumiere, Bio Satin sérum a mohla bych stále pokračovat a pokračovat. Jednoduše psáno — jsme z této kosmetiky nadšené — prostě to funguje :-)

 


 

Děkujeme za každý názor, vaše zkušenosti s kosmetikou CHRISTINA nás zajímají. Budeme rádi i za vaše postřehy, rádi je přivítáme, tak neváhejte a pište nám na e-mail: info@christina-kosmetika.cz.

Tým CHRISTINA