Služby

Navštivte naše nové studio v Praze na Malé straně a vyberte si z široké nabídky služeb. Čeká vás efektivní ošetření kosmetikou CHRISTINA a nejen to.

Nabízíme Vám také :

  • kosmetické pleťové ošetření a masáže,
  • úpravu, barvení a laminaci řas i obočí,
  • prodlužování řas,
  • permanentní make up (oči, obočí, rty),
  • depilace celého těla,
  • líčení.

Pro objednání nás kontaktujte na čísle +420 608 825 104, na emailu info@christina-kosmetika.cz nebo vyplňte objednávací formulář.

Podívejte se na Kompletní ceník kosmetických služeb. 

Dermokosmetika CHRISTINA je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

salonni-osetreni

Popis salonních ošetření CHRISTINA

CHRISTINA má 11 profesionálních řad a přes 200 přípravků pro domácí péči. Díky vysoké účinnosti přípravků používají některé řady i v dermatologických klinikách. Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky.

Katalog domácí péče

Katalog domácí péče

Katalog domácí péče 2023 s ceníkem v korunách i eurech vám zašleme s první objednávkou nad 1000 Kč se vzorečky domácí péče zdarma.

Zde si katalog můžete stáhnout:

Stáhnout kompletní katalog zde

Doufáme, že se Vám budou katalogy líbit, a že Vám ulehčí výběr domácí péče.

Přejeme krásné dny!
Tým CHRISTINA

Programy péče

Programy péče

Programy péče CHRISTINA jsou založené na řešení okamžitých i trvalých potřeb pleti.

Prvořadá je správná diagnostika pleti, tedy nejen určení typu pleti, ale i její momentální kondice. Pleť je neustále ovlivňována vnitřními (např. hormony, stres, věk) a vnějšími (např. vliv okolního prostředí, počasí) změnami, které ovlivňují její přirozené funkce a vzhled.

Od Programů CHRISTINA můžete očekávat okamžité i trvalé výsledky.

Salóny

Salóny

V kosmetických salonech, kde odborníci v oblasti kosmetiky používají profesionální kosmetiku CHRISTINA, můžete vyzkoušet ošetření nebo kúru ošetření, zaměřených na řešení konkrétního problému pleti nebo si dopřát ošetření zaměřené na relaxaci a lifting.

Na této stránce můžete zažádat o zaslání kontaktů na spolupracující kosmetické salony CHRISTINA ve Vašem městě.

Blog

Blog

Užitečné rady a tipy pro vaši krásu a jak se o ně starat.

Věříme, že zde najdete hodně užitečných informaci, například co je to hydratační přípravek a jak ho správně vybrat? Proč používat scrub celoročně? Jak poznat svůj typ pleti? A hodně dalších zajímavých článků.