Výroba přípravků

V průběhu desetiletí se společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.

Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

miriam_black

“Jménem svým a jménem své společnosti Vám garantuji, že proces výroby všech našich přípravků v sobě kombinuje velmi moderní technologickou základnu, nejnovější vědecké studie za použití pouze ekologicky čistých a nezávadných surovin.

Každá aktivní ingredience je do receptury začleněna přísně vědecky podloženými dávkami a veškeré preparáty procházejí důkladnou kontrolou a mnohými testy v Izraeli, Německu, Francii, Americe, Brazílii, Ukrajině, Lotyšsku, Rusku, Kazachstánu, Litvě, Bělorusku a mnoha jiných zemích. To vše zaručuje nejvyšší možnou kvalitu a efektivitu naší produkce.”

S nadějí na dlouhodobou spolupráci
Vás zdraví Christina Miriam Zechavi

conference1

conference2

conference3

Vědecký základ

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.

Při výrobě se používají vysoce kvalitní suroviny od nejlepších producentů. Kombinace produkce high-tech technologií a přírodních komponentů, aktuální metodiky založené na předpokladech poptávky trhu, přísná kontrola, pečlivé testování ingrediencí i hotové produkce jí zajišťují vysokou účinnost a bezpečnost.

 

Certifikace

Certifikace ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, GMP certification

Kvalita výrobků je v souladu s mezinárodní normou, klade důraz na kvalitu a bezpečnost (zdravotní nezávadnost) výrobku ve vztahu k zákazníkovi. Celý výrobní proces včetně použivaných strojů a materiálů podlehají auditu a certifikaci.

Použití ekologicky čistých a nezávadných surovin

Použití ekologicky čistých a nezávadných surovin

Výzkum i výroba produktů vzniká v laboratořích a závodech firmy s nejmodernějším technologickým vybavením za použití pouze ekologicky čistých a nezávadných surovin. Výrobky podléhají důkladné kontrole a nejpřísnějším testům.

Ocenění

Ocenění

Získaná na základě vysoké spokojenosti našich zákazníků. Mezinárodní ocenění ziskaly: FY Hydratační denní krém s SPF40, BioPhyto Bylinný peeling, Trans Dermalní krém s liposomy, Muse Vyživný krém, Hydratační sérum LineRepair Theraskin+HA, Rose de Mer peeling, 

Kosmetika není testována na zvířatech

Kosmetika není testována na zvířatech

Výrobky nejsou v žádné fázi výroby testovány na zvířatech.

Neobsahuje parabeny

Neobsahuje parabeny

Přípravky neobsahují parabeny, ani jiné zakázané látky. Výrobky jsou notifikované v Evropském registru kosmetických výrobků. 

Mezinárodní zastoupení

Mezinárodní zastoupení

Na mezinárodním trhu CHRISTINA působí úspěšně již 40 let. Výrobky používají kosmetické salony, lázeňská a lékařská zařízení po celém světě.

Udržujeme krok s posledními trendy kosmetického odvětví

Udržujeme krok s posledními trendy kosmetického odvětví

Využití moderních technologických zařízení a vědeckých výzkumů, vysoká kvalita a inovace, vývoj moderní zelené chemie (řada BioPhyto).

Bez agresivní parfemace

Bez agresivní parfemace

Přípravky dermokosmetiky CHRISTINA neobsahují agresivní parfemaci, která může vyvolavat podraždění pleti. Celá škala přípravků je speciálně přízpůsobená citlivé pleti.

Zdravotně nezávadné obalové materiály

Zdravotně nezávadné obalové materiály

Výrobní závod při balení a výrobě přípravků využívá pouze zdravotně a technologicky nezávadné obalové materiály.

Patentované technologie

Patentované technologie

Na základě patentovaných technologií se vyrábí přípravky řady SILK a Rose De Mer a některé látky z ostatních kosmetických řad.