O kosmetice

Dermokosmetika CHRISTINA je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

CHRISTINA má 11 profesionálních řad a přes 200 přípravků pro domácí péči. Díky vysoké účinnosti přípravků používají některé řady i v dermatologických klinikách.

Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky.

Christina Miriam Zechavi

“Milí přátelé! Jsem velmi vděčná za Váš zájem o společnost CHRISTINA a její výrobky.

Naše společnost již od roku 1982 vyvíjí, připravuje a vyrábí produkty určené pro profesionální kosmetičky a jejich náročné klienty.

Široká škála výrobků profesionální léčebné kosmetiky se pyšní více než 300 položkami. Počínaje přípravky pro domácí péči a konče dermatologickými peelingy.

Zcela jistě se Vám zalíbí čisticí gely, mléka, tonika a pleťové vody, které efektivně očistí pokožku bez jakéhokoliv vedlejšího účinku.

Něco kolem 30 druhů pleťových masek Vám pomůže dosáhnout naprosto unikátních výsledků při řešení řady estetických problémů, jako jsou například hluboké čištění, hydratace, zesvětlení, výživa a omlazení pokožky.

Budete -li používat některé ze zesvětlujících sérií, nejenže efektivně zesvětlíte a odstraníte pigmentové skvrny, ale zároveň tím předejdete vzniku skvrn nových.

Námi nabízené krémy zajistí Vašim zákazníkům naprosto úžasný pocit zdraví a svěžesti. Gely a séra s velkým obsahem vitamínů, kyseliny hyaluronové, extraktů řas a rostlin omladí Vaši pleť a promění ji na zázračně čistou, světlou a zářící.

Nejdůležitějším bodem v celé naší kosmetické produkci jsou však naturální i chemické peelingy. Budete -li používat tyto přípravky, můžete se zcela jistě spolehnout, že dosáhnete u svých klientů velmi překvapujících a patrných výsledků při léčbě akné, postakné, zesvětlení hyperpigmentace, omlazení pokožky a předcházení jejímu stárnutí.”

Christina Miriam Zechavi

person-of-the-year

 

 

Zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA je Christina Miriam Zechavi, která působí jako vedoucí kliniky dermatologie a estetické chirurgie v Tel Avivu. Christina Miriam Zechavi je držitelkou prestižního ocenění časopisu Les Nouvelles Esthetiques –

OSOBNOST ROKU 2014.

Toto ocenění získala nejen pro její významný přínos v rozvoji ve světě profesionální kosmetiky, ale také pro její snahu po celý život sdílet a šířit své odborné znalosti a zážitky s dalšími odborníky.

"Již po první proceduře je vidět zřetelné a výrazné zlepšení stavu pokožky, systematické používání přípravků pak poskytuje dlouhodobý a stabilní efekt."

natalie

Natálie Jung
Interní školitelka CHRISTINA

 
 
O společnosti

O společnosti

Naše společnost přináší na český trh ucelenou profesionální izraelskou dermokosmetiku, kterou již přes 35 let používají známé salony, instituty krásy, wellnes...

Výroba přípravků

Výroba přípravků

V průběhu desetiletí se společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to...

Recenze o kosmetice

Recenze o kosmetice

Na této stránce přinášíme poznatky, názory a zkušenosti s kosmetikou CHRISTINA.   Vážené kosmetičky, klientky, vážení klienti, tento prostor je vyhraze...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení