Salonní ošetření Rose de Mer - přírodní korálový peeling

Rose de Mer 100% přírodní rostlinný bio-mechanický peeling.

Rose de Mer peeling je skvělou alternativou chemického peelingu. Obsahuje minerály, rostlinné proteiny, vitamín E, C, beta-karoten, stopové prvky, chlorofyl a rostlinné kyseliny.

Jeho základem jsou koráli, léčivé bylinky, sůl z Mrtvého moře. Díky patentované receptuře a speciální technologii zpracování aktivních látek (hluboké zamrazení s následným rychlým vysušením) se zesilují jejich biostimulační vlastnosti a samotný přípravek lze skladovat dlouhou dobu bez použití konzervant.

Peeling Rose de Mer obsahuje minerály, rostlinné proteiny, vitamíny E, C, beta-karoten, stopové prvky, chlorofyl a rostlinné kyseliny. Bylinky mají regenerační účinek, rozmělnění koráli působí jako mikroskopické abrazivum - drobné „akupunkturní jehličky“, které pronikají do pokožky, mají vysoký bio-stimulační účinek. Sůl detoxikuje a odstraňuje odumřelé buňky rohovinové vrstvy. Všechny ingredience peelingu mají antiseptický účinek.

Působení:

— prevence akné a odstranění post-akné: infiltráty, jizvičky, skvrny atd.
— sluneční poškození pokožky: lentigo, keratóza
— hyperpigmentace jakéhokoli původu: post-peelingová (AHA, fenol, laser), hormonální, post-traumatická atd.
— předčasné stárnutí pokožky: vrásky, ztráta elasticity a turgoru atd.
— omlazení pokožky krku, dekoltu, rukou.

 
  Video: Ošetření Rose de Mer

 

krok1

Krok 1.

Čištění

Rose de Mer Mýdlový peeling nebo čisticí gel Comodex, Fresh AHA gel

Použijeme vhodný pro daný typ pleti čisticí gel, nejlépe kyselý. Nebo vyčstíme pleť Mýdlovým peelingem rose de mer.

 

 

 

krok2

Krok 2. A

Rostlinný peeling - prášek

Rose de Mer Peel, 100 g

Má výrazné slupovací účinky, díky prášku, který obsahuje rozmělněné mořské astry, a díky vysušeným a speciálně zpracovaným řasám a zvlášť pečlivě vybraným minerálům.

Použití:

EPI 1: Smíchat prášek s aktivátorem v poměru 1:2 (1 lžička prášku na 2 lžičky aktivátoru), nanést hmotu v homogenní vrstvě na pokožku, provést masáž v průběhu 2 minut, ponechat na pokožce. Následně dát pod vlhký odklad na 10 min.

 

krok2A

Krok 2. B

Aktivátor pro rozpuštění prášku

Herbal Peel Activator, 150 ml

Aktivuje prášek Rose de Mer.

Použití: EPI 2 - smíchat 2:4 (2 lžičky prášku na 4 lžičky aktivátoru), rozdělit na 2 části. Jednu část aplikujeme a masírujeme 2 min., poté druhou část také 2 min.. Následně dát pod vlhký odklad na 10 minut.

 

krok3Krok 3.

Zklidňující maska

Rose de Mer Soothing Mask, 250 ml

Má absorpční a zklidňující účinek, zužuje póry. Kombinace pudrů vstřebává přebytky tuku, čistí a odstraňuje podráždění pokožky.

Použití: Naneste masku v rovnoměrné vrstvě na obličej a ponechte 15 minut a poté smýjte teplou vodou.

 

rdmtreat04Krok 4.
Post peelingový ochranný gel

Post peeling protective gel, 250 ml

Chrání pokožku před znečištěním díky vytvoření antibakteriální vrstvy. Zadržuje v pokožce aktivní ingredience peelingu, což významně zlepšuje výsledek procedury.

Použití: Naneste gel v rovnoměrné vrstvě na obličej a zapracujte. Nesmývejte.

 krok5Závěrečné ošetření.

Tónující ochranný krém

Rose de Mer Cover Cream, 20 g

Krém je především určený pro kvalitní ochranu pleti po peelingu. Chrání pokožku před UV zářením, protože obsahuje fyzikální filtry v optimální koncentraci. Má výrazné antibakteriální účinky. Lehce se nanáší (bambucký olej), skvěle maskuje defekty pokožky (rudá hlinka), je velmi šetrný při použití. Doporučuje se pro pokožku po hlubokých peelinzích a aktivních kosmetických procedurách jako vý- borná postpelingová regenerace pleti.

Použití: Malé množství krému velikosti hrášku jemně rozehřejte konečkami dvou prstů. Naneste na pokožku a jemně ho vmasírujte tak, aby se rozetřel stejnoměrnou vrstvou.

 

 

 

profi 

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 


 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

osetreni-wish

WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled. 

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish      Přípravky Wish pro domácí péči       Salónní přípravky Wish