Salónní ošetření ILLUSTRIOUS — zesvětlující a omlazující péče

Účinná zesvětlujicí a omlazujicí řada pro korekci hyperpigmentace, 
určena k tomu, aby navrátila pleti zdravý, zářivý a mladistvý vzhled.

Přípravky ILLUSTRIOUS mají schopnost korigovat proces syntézy melaninu vyvolaný hormonálními změnami, post-akné, vnějšími faktory z okolního prostředí, UV zářením a stárnutím (stařecká pigmentace).

Kosmetická řada ILLUSTRIOUS: 

— KOREKCE hyperpigmentace a účinné zesvětlení pleti
— OMLAZENÍ pokožky, regenerace a remineralizace 
— SPF FILTRY ochrana před širokým spektrem záření
— ZÁŘÍCÍ PLEŤ rozjasnění a vyrovnání barvy pleti.

Účinek procedury:

— obnovuje ochranný film pleti
— re-mineralizuje
— omlazuje a rozjasňuje pleť— obnovuje vitalitu a elasticitu
— dodává pleti jas a svěžest
— zesvětluje, sjednocuje barvu a tón pleti
— zabraňuje foto-stárnutí a vzniku pigmentových skvrn.

Jaké problémy pleti řeší:

— pigmentaci a post-akné pigmentaci
— jemné vrásky a předčasné stárnutí způsobené UV zářením 
— unavenou, našedlou pleť se slabým turgorem a elasticitou
— rozšířené cévky až s projevy kuperózy
— stařeckou pigmentaci

Kombinace domácího (Domácí péče) a salonního ošetření viditelně omlazuje, dělá pleť zářivou, vyrovnává její tón, působí zesvětlujícím a rozjasňujícím efektem. Zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, chrání před vlivem UV záření.

Díky využití nízkomolekulárních peptidů a technologii enkapsulace aktivních látek linie ILLUSTRIOUS poskytuje viditelný výsledek působení již po pár týdnech pravidelné aplikace domácích přípravků v kombinaci se salonním ošetřením.

krok1_b

illustr_st1_miceller water_300ml

 

Krok 1.

Šetrná micelární voda

ILLUSTRIOUS Micellar water, 300 ml

Submikronizované kapsle micel pracují jako magnet, vážou na sebe znečištění pleti a make-up.

Při kontaktu s kůží se micelární kapsle rozpadají a uvolňují na povrchu kůže čisticí aktivní látky, které umožňují rychle bez podráždění vyčistit pleť - včetně citlivé pokožky v oblasti očního okolí.

Obsahuje hydratační a zklidňující komponenty pro komfortní a příjemné odlíčení pleti, normalizuje kožní pH. Je ideální pro každodenní odlíčení nebo jako příprava pleti k peelingu.

Aktivní látky: jemné čisticí komponenty, extrakt heřmánku, bisabolol, aloe vera, extrakt okurky, glycerin.

Použití: důkladně odstraňte make-up a kožní maz pomocí micelární vodou navlhčených vatových tamponů. Vyměňujte špinavé tampóny a odličujte tak dlouho, dokud nebude poslední tampón zcela čistý. 

krok2_b
illustr_st2A_peel powder_kit 

Krok 2A.

Enzymový peeling s vitaminem C - pudr

ILLUSTRIOUS Peel Powder, 30 sáčků x 4,5 g

Formule dvojitého působení urychluje výměnné procesy v kůži, nasycuje pleť kyslíkem a má okamžitý zesvětlující a oživující efekt. Vit. C v kombinaci s enzymy neutralizuje volné radikály, které zesilují intenzitu pigmentu.

Peeling potlačuje syntézu tyrozinázy a zabraňuje post-traumatické pigmentaci pleti (post-akné, spálená pleť, ztenčená a poškozená pleť).

Aktivní látky:Kyselina askorbová, extrakt kurkumin, papain, kojová kyselina, minerál nahcolit.

Použití: smíchejte s aktivátorem - krok 2B (níže podrobný popis).
illustr_st2B_peel activator_300ml 

 

 

Krok 2B.

Aktivátor k peelingu

ILLUSTRIOUS Peel Activator, 300 ml

Enkapsulovaný retinol v spolu s vitaminem C zesvětluje, urychluje obnovu buněk a podporuje syntézu elastinu a kolagenu. Papain narušuje adhezi uvnitř buněk a zaručuje dobrý metabolismus a hlubší průnik aktivních látek. Kyselina kojová napomáhá rovnoměrnému zesvětlení a zaručuje stejnoměrnou barvu pleti beze skvrn. Úroveň pH 4,6 nedráždí pleť a zabraňuje aktivizaci tvorby melaninu.

Aktivní látky:AHA kyseliny (glykolová, mléčna, jablečná, fytinová), argininfrulát, enkapsulovaná kyselina salicylová, enkapsulovaný retinol, extrakt mořských řas, Askofillum, urea.

Použití:štětcem zamíchejte 1 sáček prášku a dvě čajové lžičky aktivátoru naneste rovnoměrně na obličej, krk a dekolt. Peeling lze lehce vmasírovat, ponechat na 3-7 min. – dle citlivosti pleti. Může se dostavit pocit lehkého poštipkávání a svědění. Peeling smyjte teplou vodou. Po peelingu lze provést hloubkové čištění pleti. Pleť je po peelingu dobře změkčená, po čištění stačí setřít pleť micelární vodou.

krok3_billustr_st3_hydro fusion_500ml

Krok 3.

Jemný hydrogel pro rozjasnění a zesvětlení pleti

ILLUSTRIOUS Hydro Fusion, 30 sáčků x 1g

Svěží, ultralehká formule gelu obsahuje rostlinné komponenty, které zklidňují a ochlazují pleť po peelingu. Oligosacharid hydratuje a zabrabraňuje transdermální ztrátě vlhkosti.

Přípravek je vhodný pro provedení krátké zklidňující masáže. Zajišťuje maximální hydrataci, re-mineralizaci a rozjasnění unavené pleti. Dobře zklidňuje a hojí poškozenou pleť.

Účinek: zlepšuje kvalitu a ochranné funkce lipidní kožní vrstvy. Zlepšuje mikrocirkulaci a zvyšuje buněčnou aktivitu. Remineralizuje, obnovuje a navrací energii a zář pleti, dělá pleť pevnou a pružnou. Díky tomu, že hydrogel zapracujeme do pleti aktivní látky z následujícího kroku procedury - Rozjasňující maska - pronikají hluboko do pokožky.

Aktivní látky: mořské řasy askofillum, kurkumin, aloe vera, polysacharidy, stabilizovaný vit. C.

Použití: hydrogel připravujeme ještě před odlíčením (čištěním pleti) klientky. Do cca 40-50 ml vody postupně přidáme prášek, důkladně promícháme. Necháme gel na cca 10-15 minut stát. Po masáži přípravek nesmýváme.

krok4_b  

illustr_st4_mask_250ml

 

 

Krok 4.

Rozjasňující maska

ILLUSTRIOUS Mask, 250 ml

Intenzivní maska s vysoce koncentrovanými ingrediencemi. Mořský modrý minerál působí na pleť zklidňujícím, protizánětlivým působením. 

Na základě vědeckých výzkumů a barvoterapie dochází působením modrého mořského minerálu k efektu optického zesvětlení, prohloubení světlého odstínu pleti, neutralizaci volných radikálů.

Účinek: výrazně snižuje výskyt tmavých skvrn a sjednocuje barvu pleti. Komplex minerálů urychluje proces zesvětlení.

Aktivní látky: komplex minerálů (hořčík, oxid zinku, dioxid titanu, modrý mořský minerál), lékořice, resveratrol.

Použití: aplikujte na pleť obličeje, krku a dekoltu a nechte působit 10 minut. Pote masku částečně odstraňte, zbytek masky zapracujte pomocí relaxační masáže “kuličkami krásy” cca 3-5 minut. Poté na zapracovanou masku aplikujte další přípravek - krok 5 - Zesvětlující alginátovou masku.

Poznámka: v barvoterapii působí aquamarínová barva v kombinaci s jemně krémově-vanilkovou barvou efektem maximálního zesvětlení, rozjasnění a rozzáření pleti.

 

krok5_b
illustr_st5_algae mask_150gr 

Krok 5.

Zesvětlující alginátová maska

ILLUSTRIOUS Algae Mask, 150 g

Maska zajišťuje optimální hydrataci pleti, zabraňuje transdermální ztrátě vlhkosti z pleti. Polysacharidy odpovídají za imunitu kožního filmu. Komplex minerálů urychluje regeneraci.

Účinek: okamžitě zesvětluje, zklidňuje a zjemňuje barvu pleti. Na pleti vytváří příjemný okluzní film, vždy zapracuje aktivní komponenty hluboko do pleti.

Aktivní látky: niacinamid, extrakt kurkuminu, stabilizovaný vit. C., diatomická půda z mořských řas, bisabolol, extrakt citrusových plodů.

Použití: Smichejte 12 g prášku (2 polévkové lžíce) a 60 ml vody (4 polévkové lžíce). Důkladně promíchejte aby vznikla stejnoměrná konzistence. Aplikujte přípravek na obličej, včetně očního okolí a rtů na 10-15 minut.

 

 

krok6_billustr_st6_serum_50ml_tube 

Krok 6.

Sérum pro korekci pigmentace

ILLUSTRIOUS Serum, 50 ml

Sérum obohacené o antioxidanty a inovační zesvětlující složky. Účinně bojuje s tmavým pigmentem na třech úrovních: 
1. tvorba melaninu v melanocytech, 
2. přenos melaninu do keratinocytů, 
3. rozpouštění tmavého pigmentu v rohovinové vrstvě.

Účinek: hydratuje pleť, zlepšuje její elasticitu a sjednocuje barevný odstín u pigmentované pleti, zesvětluje pigmentaci. Dělá pleť zářivou, čistou a krásnou.

Aktivní látky: extrakt chaluhy mořské, hexylresorcinol, vit. E, stabilizovaný vit. C., polysacharidy, resveratrol, zesvětlující peptid, niacinamid, extrakt z chilského stromu Boldo, extrakt kurkuminu.

Použití: aplikujte pár kapek na pleť a důkladně vmasírujte, lze používat lokálně nebo na celý obličej pro sjednocení barvy pleti a lepší zesvětlující účinek.

krok7_billustr_st7_day cream_100ml 

Krok 7.

Denní rozjasňující ochranný krém SPF50

ILLUSTRIOUS Day Cream SPF50, 100 ml

Nová technologie UV ochranných filtrů zaručuje spolehlivou ochranu před celým spektrem UVA a UVB paprsků, včetně IR záření. 

Krém obsahuje rozjasňující látky, které dodávají efekt zářivé a odpočaté pleti, zesvětlující peptid zabraňuje tmavnutí pigmentace v době aktivního působení UV záření.

Účinek: chrání buňky před oxidačním stresem, zpomaluje stárnutí kůže indukované UV zářením, obsahuje zesvětlující peptid, který zabraňuje tmavnutí pigmentace v době aktivního působení UV paprsků. Krém potlačuje našedlý a unavený vzhled pleti.

Aktivní látky: ochranné UV filtry, zesvětlující peptid, hydratační komplex a HA, lékořice, vit. E, aktivní fotoreflexní složky odrážející světlo.

Použití: krém naneste v rovnoměrné vrstvě poklepáváním na pleť, krém neroztírejte.

  


profi 

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

osetreni-wish

WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled. 

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish      Přípravky Wish pro domácí péči       Salónní přípravky Wish

 

 

Muse

MUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse       Přípravky Muse pro domácí péči      Salónní přípravky Muse

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení