Salónní ošetření ILLUSTRIOUS — zesvětlující a omlazující péče

Účinná zesvětlujicí a omlazujicí řada pro korekci hyperpigmentace, 
určena k tomu, aby navrátila pleti zdravý, zářivý a mladistvý vzhled.

Přípravky ILLUSTRIOUS mají schopnost korigovat proces syntézy melaninu vyvolaný hormonálními změnami, post-akné, vnějšími faktory z okolního prostředí, UV zářením a stárnutím (stařecká pigmentace).

Kosmetická řada ILLUSTRIOUS: 

— KOREKCE hyperpigmentace a účinné zesvětlení pleti
— OMLAZENÍ pokožky, regenerace a remineralizace 
— SPF FILTRY ochrana před širokým spektrem záření
— ZÁŘÍCÍ PLEŤ rozjasnění a vyrovnání barvy pleti.

Účinek procedury:

— obnovuje ochranný film pleti
— re-mineralizuje
— omlazuje a rozjasňuje pleť— obnovuje vitalitu a elasticitu
— dodává pleti jas a svěžest
— zesvětluje, sjednocuje barvu a tón pleti
— zabraňuje foto-stárnutí a vzniku pigmentových skvrn.

Jaké problémy pleti řeší:

— pigmentaci a post-akné pigmentaci
— jemné vrásky a předčasné stárnutí způsobené UV zářením 
— unavenou, našedlou pleť se slabým turgorem a elasticitou
— rozšířené cévky až s projevy kuperózy
— stařeckou pigmentaci

Kombinace domácího (Domácí péče) a salonního ošetření viditelně omlazuje, dělá pleť zářivou, vyrovnává její tón, působí zesvětlujícím a rozjasňujícím efektem. Zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, chrání před vlivem UV záření.

Díky využití nízkomolekulárních peptidů a technologii enkapsulace aktivních látek linie ILLUSTRIOUS poskytuje viditelný výsledek působení již po pár týdnech pravidelné aplikace domácích přípravků v kombinaci se salonním ošetřením.

krok1_b

illustr_st1_miceller water_300ml

 

Krok 1.

Šetrná micelární voda

ILLUSTRIOUS Micellar water, 300 ml

Submikronizované kapsle micel pracují jako magnet, vážou na sebe znečištění pleti a make-up.

Při kontaktu s kůží se micelární kapsle rozpadají a uvolňují na povrchu kůže čisticí aktivní látky, které umožňují rychle bez podráždění vyčistit pleť - včetně citlivé pokožky v oblasti očního okolí.

Obsahuje hydratační a zklidňující komponenty pro komfortní a příjemné odlíčení pleti, normalizuje kožní pH. Je ideální pro každodenní odlíčení nebo jako příprava pleti k peelingu.

Aktivní látky: jemné čisticí komponenty, extrakt heřmánku, bisabolol, aloe vera, extrakt okurky, glycerin.

Použití: důkladně odstraňte make-up a kožní maz pomocí micelární vodou navlhčených vatových tamponů. Vyměňujte špinavé tampóny a odličujte tak dlouho, dokud nebude poslední tampón zcela čistý. 

krok2_b
illustr_st2A_peel powder_kit 

Krok 2A.

Enzymový peeling s vitaminem C - pudr

ILLUSTRIOUS Peel Powder, 30 sáčků x 4,5 g

Formule dvojitého působení urychluje výměnné procesy v kůži, nasycuje pleť kyslíkem a má okamžitý zesvětlující a oživující efekt. Vit. C v kombinaci s enzymy neutralizuje volné radikály, které zesilují intenzitu pigmentu.

Peeling potlačuje syntézu tyrozinázy a zabraňuje post-traumatické pigmentaci pleti (post-akné, spálená pleť, ztenčená a poškozená pleť).

Aktivní látky:Kyselina askorbová, extrakt kurkumin, papain, kojová kyselina, minerál nahcolit.

Použití: smíchejte s aktivátorem - krok 2B (níže podrobný popis).
illustr_st2B_peel activator_300ml 

 

 

Krok 2B.

Aktivátor k peelingu

ILLUSTRIOUS Peel Activator, 300 ml

Enkapsulovaný retinol v spolu s vitaminem C zesvětluje, urychluje obnovu buněk a podporuje syntézu elastinu a kolagenu. Papain narušuje adhezi uvnitř buněk a zaručuje dobrý metabolismus a hlubší průnik aktivních látek. Kyselina kojová napomáhá rovnoměrnému zesvětlení a zaručuje stejnoměrnou barvu pleti beze skvrn. Úroveň pH 4,6 nedráždí pleť a zabraňuje aktivizaci tvorby melaninu.

Aktivní látky:AHA kyseliny (glykolová, mléčna, jablečná, fytinová), argininfrulát, enkapsulovaná kyselina salicylová, enkapsulovaný retinol, extrakt mořských řas, Askofillum, urea.

Použití:štětcem zamíchejte 1 sáček prášku a dvě čajové lžičky aktivátoru naneste rovnoměrně na obličej, krk a dekolt. Peeling lze lehce vmasírovat, ponechat na 3-7 min. – dle citlivosti pleti. Může se dostavit pocit lehkého poštipkávání a svědění. Peeling smyjte teplou vodou. Po peelingu lze provést hloubkové čištění pleti. Pleť je po peelingu dobře změkčená, po čištění stačí setřít pleť micelární vodou.

krok3_billustr_st3_hydro fusion_500ml

Krok 3.

Jemný hydrogel pro rozjasnění a zesvětlení pleti

ILLUSTRIOUS Hydro Fusion, 30 sáčků x 1g

Svěží, ultralehká formule gelu obsahuje rostlinné komponenty, které zklidňují a ochlazují pleť po peelingu. Oligosacharid hydratuje a zabrabraňuje transdermální ztrátě vlhkosti.

Přípravek je vhodný pro provedení krátké zklidňující masáže. Zajišťuje maximální hydrataci, re-mineralizaci a rozjasnění unavené pleti. Dobře zklidňuje a hojí poškozenou pleť.

Účinek: zlepšuje kvalitu a ochranné funkce lipidní kožní vrstvy. Zlepšuje mikrocirkulaci a zvyšuje buněčnou aktivitu. Remineralizuje, obnovuje a navrací energii a zář pleti, dělá pleť pevnou a pružnou. Díky tomu, že hydrogel zapracujeme do pleti aktivní látky z následujícího kroku procedury - Rozjasňující maska - pronikají hluboko do pokožky.

Aktivní látky: mořské řasy askofillum, kurkumin, aloe vera, polysacharidy, stabilizovaný vit. C.

Použití: hydrogel připravujeme ještě před odlíčením (čištěním pleti) klientky. Do cca 40-50 ml vody postupně přidáme prášek, důkladně promícháme. Necháme gel na cca 10-15 minut stát. Po masáži přípravek nesmýváme.

krok4_b  

illustr_st4_mask_250ml

 

 

Krok 4.

Rozjasňující maska

ILLUSTRIOUS Mask, 250 ml

Intenzivní maska s vysoce koncentrovanými ingrediencemi. Mořský modrý minerál působí na pleť zklidňujícím, protizánětlivým působením. 

Na základě vědeckých výzkumů a barvoterapie dochází působením modrého mořského minerálu k efektu optického zesvětlení, prohloubení světlého odstínu pleti, neutralizaci volných radikálů.

Účinek: výrazně snižuje výskyt tmavých skvrn a sjednocuje barvu pleti. Komplex minerálů urychluje proces zesvětlení.

Aktivní látky: komplex minerálů (hořčík, oxid zinku, dioxid titanu, modrý mořský minerál), lékořice, resveratrol.

Použití: aplikujte na pleť obličeje, krku a dekoltu a nechte působit 10 minut. Pote masku částečně odstraňte, zbytek masky zapracujte pomocí relaxační masáže “kuličkami krásy” cca 3-5 minut. Poté na zapracovanou masku aplikujte další přípravek - krok 5 - Zesvětlující alginátovou masku.

Poznámka: v barvoterapii působí aquamarínová barva v kombinaci s jemně krémově-vanilkovou barvou efektem maximálního zesvětlení, rozjasnění a rozzáření pleti.

 

krok5_b
illustr_st5_algae mask_150gr 

Krok 5.

Zesvětlující alginátová maska

ILLUSTRIOUS Algae Mask, 150 g

Maska zajišťuje optimální hydrataci pleti, zabraňuje transdermální ztrátě vlhkosti z pleti. Polysacharidy odpovídají za imunitu kožního filmu. Komplex minerálů urychluje regeneraci.

Účinek: okamžitě zesvětluje, zklidňuje a zjemňuje barvu pleti. Na pleti vytváří příjemný okluzní film, vždy zapracuje aktivní komponenty hluboko do pleti.

Aktivní látky: niacinamid, extrakt kurkuminu, stabilizovaný vit. C., diatomická půda z mořských řas, bisabolol, extrakt citrusových plodů.

Použití: Smichejte 12 g prášku (2 polévkové lžíce) a 60 ml vody (4 polévkové lžíce). Důkladně promíchejte aby vznikla stejnoměrná konzistence. Aplikujte přípravek na obličej, včetně očního okolí a rtů na 10-15 minut.

 

 

krok6_billustr_st6_serum_50ml_tube 

Krok 6.

Sérum pro korekci pigmentace

ILLUSTRIOUS Serum, 50 ml

Sérum obohacené o antioxidanty a inovační zesvětlující složky. Účinně bojuje s tmavým pigmentem na třech úrovních: 
1. tvorba melaninu v melanocytech, 
2. přenos melaninu do keratinocytů, 
3. rozpouštění tmavého pigmentu v rohovinové vrstvě.

Účinek: hydratuje pleť, zlepšuje její elasticitu a sjednocuje barevný odstín u pigmentované pleti, zesvětluje pigmentaci. Dělá pleť zářivou, čistou a krásnou.

Aktivní látky: extrakt chaluhy mořské, hexylresorcinol, vit. E, stabilizovaný vit. C., polysacharidy, resveratrol, zesvětlující peptid, niacinamid, extrakt z chilského stromu Boldo, extrakt kurkuminu.

Použití: aplikujte pár kapek na pleť a důkladně vmasírujte, lze používat lokálně nebo na celý obličej pro sjednocení barvy pleti a lepší zesvětlující účinek.

krok7_billustr_st7_day cream_100ml 

Krok 7.

Denní rozjasňující ochranný krém SPF50

ILLUSTRIOUS Day Cream SPF50, 100 ml

Nová technologie UV ochranných filtrů zaručuje spolehlivou ochranu před celým spektrem UVA a UVB paprsků, včetně IR záření. 

Krém obsahuje rozjasňující látky, které dodávají efekt zářivé a odpočaté pleti, zesvětlující peptid zabraňuje tmavnutí pigmentace v době aktivního působení UV záření.

Účinek: chrání buňky před oxidačním stresem, zpomaluje stárnutí kůže indukované UV zářením, obsahuje zesvětlující peptid, který zabraňuje tmavnutí pigmentace v době aktivního působení UV paprsků. Krém potlačuje našedlý a unavený vzhled pleti.

Aktivní látky: ochranné UV filtry, zesvětlující peptid, hydratační komplex a HA, lékořice, vit. E, aktivní fotoreflexní složky odrážející světlo.

Použití: krém naneste v rovnoměrné vrstvě poklepáváním na pleť, krém neroztírejte.

  


profi 

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

osetreni-wish

WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled. 

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish      Přípravky Wish pro domácí péči       Salónní přípravky Wish

 

 

Muse

MUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse       Přípravky Muse pro domácí péči      Salónní přípravky Muse