Salónní ošetření Muse — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

 


Video: Ošetření Muse České titulky 

Krok 1.

Čisticí mléko Muse

Muse Milky Cleanser, 300 ml

Jemné čisticí mléko obsahující extrakty z růží, důkladně odstraní make-up a znečištění pleti. Obsahuje růžovou vodu, která zklidňuje pleť. Extrakt květu bavlníku udržuje vodní rovnováhu a napomáhá detoxikaci pleti.

Použití: Menší množství přípravku naneste na pleť a důkladně promasírujte, poté odstraňte navlhčeným vatovým tamponem. Přípravek je vhodný i pro oční okolí.

 

Krok 2. A

Jemný růžový peeling Muse

Muse Light Rose Peel, 150 ml

Šetrně odstraňuje odumřelé buňky a znečištění. Extrakt zeleného čaje a růžova voda dodávají peelingu měkké a nedráždivé působení.

Použití: Aplikujte rovnoměrnou vrstvu peelingu na suchou pleť obličeje (včetně očního okolí), krku a dekoltu pomocí štětce nebo aplikátoru. Nechte působit 3-4 minuty. Poté smyjte vodou.

Krok 2. B

Aktivní růžový peeling Muse

Muse Fortified Rose Peel, 150 ml

Jemný obnovující peeling bez olupování s kyselinou z růže. Obsahuje 15% kyselinou glykolovou. Můžete ho zařadit do ošetření Fresh (místo kroku 3. - Peeling Gommage) v období podzim-zima nebo do jakéhokoliv jiného ošetření pro detoxikaci a exfoliaci pleti. Exfoliační účinek peelingu umožňuje účinně působit na zkvalitnění rohové vrstvy pleti bez podráždění a zarudnutí. Extrakt zeleného čaje omlazuje a rozjasňuje pleť, tonizuje povadlou a unavenou pokožku.

Použití: Aplikujte rovnoměrnou vrstvu peelingu na suchou pleť obličeje, krku a dekoltu pomocí štětce nebo aplikátoru. Nechte působit 3-4 minuty. Poté smyjte vodou.

Krok 3.

Rozjasňujicí gomáž Muse

Muse Illuminating Gommage, 250 ml

Gomážní krém je příjemný pro práci, hluboko čistí a důkladně odstraňuje suché odumřelé buňky, čím dovršuje aktivní práci předchozích kroků. Obsahuje extrakt chrpy, který pleť oživí a dodá jí energii. Extrakt petržele má detoxikační, antibakteriální a čisticí působení. Gomáž je určena pro účinnou péči proti vráskám.

Použití: Aplikujte stejnoměrnou tenkou vrstvu, nechte zaschnout, poté odstraňte.

Krok 4.

Růžové tonikum-sprej Muse

Muse Rose Extract Splash, 150 ml

Spojení unikátní receptury vzniklé ještě před několika sty lety s novou technologií aktivního výtažku z růží dodává tomuto přípravku neopakovatelnou jemnost, svěžest a zklidňující vlastnosti. Koncentrovaná růžová voda intenzivně hydratuje a zklidňuje.

Použití: Sprej aplikujte na pokožku obličeje, krku a dekoltu ve vzdálenosti 20-30cm. Nechte zaschnout.Krok 5.

Obnovující růžový masážní olej Muse

Muse Including Massage Oil, 150 ml

Relaxační fáze procedury zaměřena na výživu a změkčení pleti. Zlepšuje kožní metabolizmus, detoxikuje a zklidňuje. Příjemné aroma masážního oleje uvolňuje a působí antistresově.

Použití: Proveďte masáž.

Krok 6.

Maska krásy Muse s extraktem růže

Muse Beauty Mask, 250 ml

Vysoká koncentrace růžové vody a extraktu lněných semínek spojují své jedinečné vlastnosti: výživu, hydrataci, regeneraci a zpevnění pleti. Maska má příjemné aroma a jemnou konzistenci, nezasychá.

Použití: Aplikujte masku stejnoměrnou vrstvou na obličej, krk a dekolt. Nechte působit 7-10 minut, poté sejměte pomocí vlhkého ubrousku. Po masce můžete opakovat aplikaci tonika - spreje krok 4.Krok 7.

Sérum proti stárnutí Muse

Muse Serum Supreme, 100 ml

Jedinečná antioxidační formule tohoto séra účinně regeneruje buňky a obnovuje přirozené kožní procesy. Kombinace unikátních složek zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, zároveň intenzivně omlazuje.

Použití: Jemným poklepáváním zapracujte sérum do úplného vstřebání.

 
 
Krok 8.

Denní krém Muse Přirozená ochrana SPF 30

Muse Sheilding Day Cream SPF 30, 150 ml

Spojení optimální hydratace, výživy a ochrany pleti s lehkou a jemnou konzistencí. Kombinace kyseliny hyaluronové, komplexu Acti Rose a Detox Peptidu posiluje obranyschopnost pleti a intenzivně hydratuje pleť.

Použití: Naneste krém stejnoměrnou vrstvou, vklepejte až do úplného vstřebání.

 Přípravky Muse pro salónní ošetření 

 

    Přípravky Muse pro domácí péči