Salónní ošetření ForeverYoung — řada ANTI-AGE, zpomalení přirozeného stárnutí pleti

Řada kosmetických přípravků pro zpomalení přirozeného stárnutí pokožky, která byla vytvořena společností CHRISTINA v roce 2002, názorně demonstruje současnou tendenci kosmetologie při péči o pokožku – použití aktivních látek a vysoce technologických postupů.

Přípravky Forever Young zpomalují proces stárnutí díky působení omlazujících peptidů. Ty jsou svým působením podobné proteinům, jež jsou přítomny v pokožce mladých lidí.


Video školení Express Forever Young — Jemný vínový peeling: 
https://youtu.be/9omer0LCeCM

Video ukázka ošetření: Express ForeverYoung — Lifting a hydratace pleti: https://youtu.be/Hg5SEmmZHVE
 

Krok 1.

Hydratační čisticí gel

ForeverYoung MOISTURIZING FACIAL WASH, 300 ml

Čisticí gel s optimálně vyváženým složením pečuje o pleť jemně a velmi účinně, jeho vůně navodí příjemný pocit čistoty a svěžesti.

Účinek: Hluboko čistí pokožku, odstraňuje nečistoty, zbytky make-upu, odumřelé buňky, hydratuje a zklidňuje.

 

 

fy1-treat

fy2

 

 

Krok 2.

Lotion pro přípravu pokožky k peelingu

ForeverYoung Infra Peel Lotion, 300 ml

Čisticí přípravek pro přípravu pokožky k peelingu obsahuje 8% alfa hydroxylové kyseliny, včetně glykolové a mléčné, výtažek z ořešníku, guajavy a mydlice. Přípravek odstraňuje svrchní vrstvu „odumřelých“ buněk a snižuje kyselost pokožky, čímž napomáhá hlubšímu proniknutí peelingu Forever Young Red Wine Peel.

 

fy2-treat

fy3

 

 

Krok 3.

Peeling červené víno

ForeverYoung Red Wine Peel, 120 ml

Peeling s nejnovějším složením pro provádění povrchového i lehkého středního peelingu. Je připraven na bázi červeného vína (Merlot) nízké kyselosti, obsahuje 5 druhů hydroxylových kyselin v různých proporcích (včetně tartarové kyseliny z hroznového vína a octové kyseliny), je bohatý na polyfenoly, antioxidanty a taniny pro zpevnění pokožky. Omezuje vrásky, činí pokožku pružnou, lehce ji zesvětluje, podporuje prokrvení a obohacuje buňky kyslíkem. Po peelingu vypadá pokožka rozjasněná.

 

fy3-treat

fy4

 

 

Krok 4.

Zvlhčující regenerační maska

ForeverYoung Regenerating Under-Mask, 250 ml

Koncentrovaná maska s vysokým procentem mléka, které bylo vždy tajemstvím přírodní krásy. Mléko obsahuje téměř všechny účinné ingredience, nezbytné pro lidskou pokožku: proteiny, minerály, vitamíny, které jsou důležité pro obnovu buněk, zpevnění pokožky a tvorbu hydrolipidové vrstvy. Voda, která je v mléce obsažena a zvlhčující přísady, poskytují pokožce optimální hydrataci, navracejí ji elastičnost, tonus. Ingredience obsažené v mléce jsou důležité pro látkovou výměnu (metabolizmus) v buňkách. Kromě mléka je maska obohacena regulujícími peptidy, které napomáhají regeneraci buněk pokožky a zvyšují její ochrannou funkci.

 

fy4-treat

fy5a

 

 

Krok 5. A

Aktivní sérum pro zesílení turgoru pokožky

ForeverYoung Bio Firming Serum, 300 ml

Určen pro spojení s pudrem Bio Lifting Powder, napomáhá zesílení liftingu, dodá pocit vypnutí pokožky na dlouhou dobu. Takový výsledek zajišťuje speciální formule obsahující mořské řasy, extrakt tymiánu a lupiny.

Tyto rostliny jsou bohaté na proteiny, aminokyseliny, flavonoidy, taniny, což zajišťuje zpevnění tkání pleti, zesílení elasticity a turgoru. Také podporují mezibuněčný matrix (pojivovou tkáň) a zesilují syntézu prokolagenu.

Díky EFR a ETF přípravek stimuluje syntézu keratinu a zesiluje obranné funkce pokožky. Pleť se vypíná, drobné vrásky se vyhlazují.

 

fy5-treat

fy5b

 

 

Krok 5. B

Aktivní liftingový biopudr

ForeverYoung Bio Lifting Powder, 150 g

Prášek, obsahující proteiny, albuminy, ovocný cukr, lecitin a oligoprvky. Dává pocit vypnutí pleti a vytváří efekt zpevnění pokožky na dlouhou dobu, zvyšuje její tonus, vyhlazuje vrásky, poskytuje pokožce přírodní lifting, hydratuje ji a vyživuje. Kombinace kroku 5a s krokem 5b vypíná a zpevňuje pleť. Vyvážená formule přípravků zajistí pokožce výživu a nasytí ji oligoprvky, čímž navrátí pokožce mladistvý vzhled.

 

fy5-treat

fy6

 

 

Krok 6.

Hydratační maska

ForeverYoung Radiance Moisturizing Mask, 250 ml

Výrazně hydratuje, osvěží pokožku (80% hydratace). Odstraňuje napětí a únavu. Vyhladí drobné a zjemní hluboké vrásky. Nemasná konzistence masky neucpává póry. Maska je nasycena nejnovějšími omlazujícími ingrediencemi. Vitaminy C, A, K pro zpevnění pokožky, čtyři peptidy, EFR a ETF zesilují syntézu keratinu - nepostradatelnou pro strukturu pleti a syntézu filarginu, čímž tato vzájemná kombinace těchto látek posiluje imunitu pokožky. Fibronektin napomáhá zkvalitnění mezibuněčné pojivové tkáně, regeneraci a obnovení pokožky. Aminokyselina MDM snižuje a vyvažuje působení tyrozinázy, čímž zajišťuje svěžest a jasnost pleti. Fytokoenzym – hydratuje a obnovuje vrstvy pokožky.

 

fy6-treat

fy6b

 

 

Krok 6. B

Alginatová maska se spirulinou pro oční okolí

ForeverYoung Anti-Puff Eye Mask, 500 ml

Tato maska je určená pro velice jemné oční okolí, kde je nutno nanášet pouze spolehlivé a bezpečné produkty. Efekt je viditelný ihned po první proceduře – vrásky se v oblasti očí vyhlazují, pokožka se vypíná a snižují se otoky. Rýžový pudr a vodní řasy, jež působí synergicky, vytvářejí mezi buňkami pokožky velmi jemný povlak, který zlepšuje její ochranné vlastnosti.

 

fy6-treat

fy6b

 

 

Krok 6. B

Maska s vodní řasou spirulinou pro vyhlazení pokožky

ForeverYoung Active Firming Algae Mask, 500 ml

Maska se využívá jako konečná fáze omlazující procedury Forever Young v salonu. Maska obsahuje vodní řasu spirulinu, která má vysoké procento aminokyselin a proteinů. Maska účinně vypíná a hydratuje pokožku, a její kryogenní efekt dává klientovi příjemný dlouhodobý pocit svěžesti.

 

fy6-treat

fy7

 

 

Krok 7.

Omlazující koncentrované sérum

ForeverYoung Total Renewal Serum, 100 ml

Koncentrované sérum hedvábné konzistence rychle proniká do pokožky a poskytuje dlouhodobý efekt. Zvyšuje tvorbu keratinu, který je základem tvorby pokožky, napomáhá syntéze fillagrinu, posiluje imunitu pokožky, chrání ji před agresivním působením vnějšího prostředí. Zanechává nadlouho pocit svěžesti a sametovosti pokožky, odstraňuje stopy únavy a stresu.

 

fy7-treat

fy8

 

 

Krok 8.

Denní zvlhčující krém SPF 25

ForeverYoung Hydraprotective Day Cream, 150 ml

Lehce se vstřebává, není komedotvorný. Brání stárnutí pokožky vlivem UV záření, zkvalitňuje lipidovou bariéru, hydratuje pokožku, obnovuje kožní homeostázi. Nezpůsobuje nepříjemný pocit mastnoty.

 

fy8-treat

 

 

 


profi 

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

osetreni-wish

WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled. 

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish      Přípravky Wish pro domácí péči       Salónní přípravky Wish

 

 

Muse

MUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse       Přípravky Muse pro domácí péči      Salónní přípravky Muse