Salónní ošetření SILK — hedvábný lifting

Luxusní péče o pokožku vytváří dokonalé podmínky pro dosažení harmonie duše a těla.

Čarovné aroma velmi jemných a příjemných produktů s vysokým liftingovým účinkem vám dodá teplo, pohodu a uspokojení. Vaše pokožka bude bezvadně hladká, zářivá a hedvábná.

Unikátní liftingová řada je založena na využití přírodních, hedvábných vláken Bource morušového v kombinaci s aktivními čínskými bylinkami. Hedvábná vlákna jsou zdrojem přírodních proteinů (sericin, fibroin). Proteiny jak je známo, jsou zdrojem aminokyselin - toho nejcennějšího stavebního materiálu pro buňky. Léčivé čínské byliny mají výrazné tonizační účinky, zvyšují pružnost kůže, pomáhají hojení ran a léčbě kožních vředů. Tato jemná kondiční procedura poskytuje účinek okamžitého liftingu, viditelně vyhlazuje vrásky, aktivně zvlhčuje a vyživuje pleť. Vaše pleť se zázračně změní a bude vyzařovat přitažlivé vnitřní světlo.

Okamžitý účinek procedury Silk:

 • Pokožka se vyrovnává, zpevňuje a vypíná.
 • Zvlhčující látky činí pokožku jemnou a zářivou.
 • Obnovuje se optimální hladina pH v pokožce, zklidňují se záněty.
 • Do pokožky pronikají vitamíny.
 • Má oživující účinek na unavený obličej.
 • Procedura se ideálně hodí pro zvláštní příležitosti.

Dlouhodobý účinek procedury Silk:

 • Působí preventivně, chrání pokožku před oxidativním stresem.
 • Zpevňují se pojivové tkáně díky zvýšení tvorby kolagenu.
 • Zlepšuje se mikrocirkulace a zpevňuje se pleť.
 • Zlepšuje se proces keratinizace.
 • Štěpí se mastné kyseliny.
 • V průběhu 3 měsíců se množství drobných vrásek viditelně snižuje.

Silk 1. krok

 

 

Krok 1.

Jemný krém Silk pro očištění pokožky

Silk Gentle Cleansing Cream, 250 ml

Přípravek má podobu jemného, krémоvitého mýdla, které zvlhčuje pokožku, nenarušuje její pH, odstraňuje zne- čištění, aniž by ji dráždilo a zbytečně vysušovalo. Rovněž jej lze používat pro odstranění make-upu v oblasti očí.

 Silk 1. krok

 Silk 1. krok

Silk 2. krok

 

 

Krok 2.

Jemný zklidňujicí exfoliátor Silk

Silk Soothing Exfoliator, 250 ml

Jemný enzymatický exfoliátor je přírodní přípravek určený k detoxikaci rozjasnění unavené pleti. Obsahuje hedvábný pudr, ovesný škrob a hydratační složky pro zjemnění a vyhlazení kožního reliéfu. Obsah přírodních bylinných extraktů, antioxidantů a papainu zaručuje příznivé působení exfoliátoru - odstraňuje odumřelé kožní buňky, - regeneruje a tonizuje pleť, - oživuje a rozjasňuje unavenou pleť, - vyrovnává barevné nerovnosti a zlepšuje vzhled pleti.

 Silk 2. krok

 Silk 2. krok

Silk 3. krok

 

 

Krok 3.

Aktivní tonikum Silk

Silk Active Toner, 250 ml

Díky výtažku z mýdlového dřeva a mydlice pokračuje tonikum v procesu jemného olupování a čištění pokožky. Deaktivuje proteolytický exfoliační účinek předchozího přípravku a obnovuje hladinu pH. Činí pokožku hladkou, čistou, zářivou a připravenou k nanesení prostředků pro lifting.

 Silk 3. krok

Silk 4. krok

 

 

Krok 4.

Krémovitá základní maska Silk

Silk Base Cream Mask, 250 ml

Zvyšuje teplotu pokožky a udržuje ji na hladině 34-37°С. Na minerály a výtažky z rostlin bohatá maska zajišťuje optimální penetraci a účinek aktivních látek následujících přípravků. Výtažek z ženšenu a Pupečníku asijského vyrovnává pokožku, štěpí mastné kyseliny, а výtažek ze Šruchy zelné (tradiční čínský léčivý přípravek) snižuje zánětlivé procesy.

 Silk 4. krok

 Silk 4. krok

Silk 5. A krok

 

 

Krok 5. A

Hedvábná vlákna Silk

Silk Fibers, 100 ml

Hedvábné proteiny mají pro pokožku hydratační účinek, а aktivátor, který se používá k jejich rozpuštění, zpevňuje a obnovuje vnitřní mechanizmus vazeb. Pokožka se tak zpevňuje, hydratuje, a získává mladší vzhled.

 Silk krok 5. A

 Silk krok 5. A

Silk 5. B krok

 

 

Krok 5. B

Aktivátor pro hedvábná vlákna Silk

Silk Fibers Activator, 250 ml

Hedvábné proteiny mají pro pokožku hydratační účinek, а aktivátor, který se používá k jejich rozpuštění, zpevňuje a obnovuje vnitřní mechanizmus vazeb. Pokožka se tak zpevňuje, hydratuje, a získává mladší vzhled.

 

 

 

 

 

Silk 6. krok

 

 

Krok 6.

Multivitamínové kapky Silk

Silk Multivitamin Drops, 150 ml

Toto jemné sérum má omlazující účinek na pokožku, má antioxidační vlastnosti, obsahuje vitamín C a přírodní formy retinoidu, který stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Přípravek je rovněž obohacen kokosovým olejem, který skvěle vyživuje pokožku. Po aplikaci dochází k výraznému odstranění příznaků stárnutí.

 Silk krok 6.

Silk 7. krok

 

 

Krok 7.

Remodelující maska Silk

Silk Remodelling Mask, 500 ml

Maska, bohatá na přírodní antioxidanty a omlazující ingredience ochlazuje a uklidňuje pokožku. Při zasychání uchovává účinek hedvábných vláken a multivitamínových kapek díky tomu, že na pokožce vytváří pevnou vrstvu, která zajišťuje efekt okamžitého liftingu.

 Silk krok 7.

Silk 8. krok

 

 

Krok 8.

Hedvábné sérum Silk

Silk Silky Serum, 100 ml

Efekt účinku séra je viditelný ihned po jeho nanesení, drobné vrásky se vyhlazují, pokožka vypadá hedvábně a mladě.

 Silk krok 8.

 

 

 


profi 

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

osetreni-wish

WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled. 

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish      Přípravky Wish pro domácí péči       Salónní přípravky Wish

 

 

Muse

MUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse       Přípravky Muse pro domácí péči      Salónní přípravky Muse