Salónní ošetření Comodex — hezká pleť bez problémů

comodex-new-pro

Šetrná péče pro problematickou pokožku — to je hlavní motto této linie.

Linie Comodex je určena i pro atraumatické čištění pokožky, která by nesnesla hloubkové mechanické čištění, jelikož připrávky Comodex pracují sami, vhodná pro velmi tenkou pleť a pro všechny věkové kategorie. 

Přednosti procedury Comodex:

 • Antiseptický účinek přípravků Comodex nevyžaduje použití jiných antiseptik.
 • Čištění bez poranění.
 • Esteticky uspokojivý stav obličeje po proceduře.
 • Rychlé hojení ranek a odloučení již vzniklých stroupků.
 • Procedury v salonu a prostředky pro domácí péči Comodex jsou určeny pro osoby libovolného věku s nejrůznějšími projevy uhrovitosti. Jsou účinné jak při mastné pleti, tak u normální se sklonem k většímu maštění.

Výsledkem je:

 • normalizace procesu tvorby mazu
 • odstranění komedonů a jiných elementů akné
 • zmenšení rozšířených pórů
 • rozpouštění infiltrátů a temných skvrn
 • předcházení vzniku postakné
 • vyrovnání barvy a textury pleti
 • po procedůře si pleť zachovává svou estetickou přitažlivost.

Účinek procedury Comodex:

 • prevence tvorby komedonů, odstranění přebytků mazu,
 • prevence vzniku nových jizviček,
 • stimulace obnovy pokožky,
 • změkčení komedonů, což zjednodušuje jejich odstranění,
 • prevence množení bakterií, díky aktivním antibakteriálním ingrediencím,
 • omezení zarudnutí obličeje díky uklidňujícím ingrediencím,
 • zesvětlení hyperpigmentace a její prevence,
 • získání matného, sametového vzhledu pokožky.

Přípravky Comodex tak splňují všechny nároky na prostředky pro péči o mastnou a problematickou pokožku. Mají výrazný sebostatický, keratolitický a antibakteriální účinek, udržují vlhkost a kyselost pokožky v rámci normy, zbavují pokožku stagnujících a zánětlivých projevů, obnovují barvu a mikroreliéf pokožky. Rovněž působí aktivně jako prevence proti stárnutí pokožky a zahlazují stopy věkových změn v obličeji u osob staršího věku.

Video školení: 

https://youtu.be/E4uYk7Yh-eo

comodex_new-1

 

 


Krok 1.

Čistící citronové mýdlo Comodex

Comodex Clean & Clear Cleanser, 500 ml

Efektivní čisticí mýdlový gel s bělícími a antibakteriálními vlastnostmi.


comodex01-1comodex01-3

comodex_new-2

 

 


Krok 2.

Scrub-Exfoliátor Comodex

Comodex Scrub & Smooth, 250 ml

Jemný přípravek pro hlubší očištění pokožky a odstranění olupujících se rohových buněk. Má vynikající absorpční vlastnosti, současně urychluje procesy obnovy epidermis a nasycuje pokožku stopovými prvky.

 

comodex02-1comodex02-2


comodex_3A_popis_aha 

 

Krok 3 А.

Peeling Obnova a péče Comodex

Comodex Treat & Regenerate Peel, 150 ml

Komplex alfa a beta hydroxylových kyselin (4,5%, pH 2,5), výtažek ze zeleného čaje a rajčete jemně odstraňují odumřelé buňky, stimulují tvorbu nové tkáně, zvyšují propustnost pokožky pro aktivní přípravky, mají antiseptické účinky.

Aktivní látky

3,5% kyselina glykolová, 4,5% mléčná, 1% kyselina citronová, enkapsulovaná kyselina salicylová, extrakt medvědice lékařské, likopen, kyselina askorbová, kyselina kojová, retinol.

 

 

comodex_3B_popis_aha  

Krok 3 B.

Obohacený Peeling Comodex

Comodex Peel Forte Peel&Renew, 150 ml

Zlepšuje texturu pleti, vyhlazuje kožní reliéf, potlačuje patogenní mikroflóru, zesvětluje pigmentaci.

Aktivně bojuje proti fenoménu hyperkeratózy, zlepšuje propustnost kůže pro aktivní složky, stimuluje obnovu epidermálních buněk, zlepšuje tonus a texturu pokožky. AHA 13%

Aktivní látky

13% kyselina glykolová, kyselina citronová, kyselina askorbová,enkapsulovaná kyselina salicylová, výtažky z listů ostružin, pupečník asijský, lykopen, výtažky z pomerančové kůry a kůry japonské mandarinky, enkapsulovaný retinol.

 

comodex_3C_popis_aha 

Krok 3 C.

Intenzivní obohacený peeling Comodex

Comodex PEEL&REPAIR FORTE PLUS, 150 ml

Urychluje regeneraci buněk, podporuje syntézu kolagenu, zlepšuje texturu pokožky a zabraňuje tvorbě jizev.

Zesílené složení peelingu je určené pro řešení těžkých forem akné a post-akné následků (jizvičky, pigmentace), omlazení a zesvětlení pleti. Vyhlazuje a zesvětluje pigmentaci, zabraňuje vzniku nových post-akné jizev. AHA 20%

Aktivní látky

20% kyselina glykolová, kyselina citronová, kyselina kojová, kyselina askorbová, extrakt z listů medvědice lékařské, asijský extrakt z Centella, lykopen, komplex vit. B, extrakt z kořene ženšenu, bisabolol, enkapsulovaný retinol.

 


comodex03-1comodex03-2

comodex_new-4

 

 
Krok 4.

Lotion pro odstranění toxinů Comodex

Comodex Stimulate & Detox Solution, 300 ml

Má výrazné hojivé, regenerační a keratolytické účinky, stimuluje prokrvení pokožky. Urychluje hojení zanícených komedonů, poradí si s infiltráty a stagnujícími skvrnami, ulehčuje čištění obličeje, posiluje efektivitu ultrazvukového peelingu. Používá se v procedurách v salonu jako prostředek pro uvolnění a změkčení komedonů.

comodex04-prodcomodex04-solutioncomodex04-comedons

comodex_new-5

 

 


Krok 5.

Lotion pro zesvětlení Comodex

Comodex Bright & Balance Solution, 300 ml

Komplex ovocných kyselin jemně olupuje buňky rohoviny, čímž napomáhá čištění, hydrataci a vyrovnávání barvy povrchu pokožky. Retinoidy (0,02%) aktivně obnovují buňky a mají sebostatický účinek. Výtažek z rajčete, získaný zvláštní technologií, má regenerační účinek. Přípravek zajišťuje hladkou, elastickou a čistou pokožku, bez jizviček a rozšířených pórů.

comodex05-2

 

comodex_new-6
Krok 6.

Adstrigentní zklidňující maska Comodex

Comodex Astrigent & Regulate Mask, 250 ml

Zklidňuje podráždění, změkčuje a pokrývá pokožku ochranným povlakem, stahuje póry, absorbuje přebytečnou sekreci mazových žláz. Odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje syntézu. Vykazuje regenerační a keratolytický efekt a antibakteriální účinek.

 

comodex06-5comodex06-2

comodex_new-7

 

Krok 7.

Matující krém s SPF15 Comodex

Comodex Mattify & Protect Cream, 150 ml

Zklidňujicí krém je vhodný pro podrážděnou pleť s akné a pro mastnou pleť. Díky hydratačním a matujicím složkám je ideální pro problematickou pleť, matuje a chrání před UV zářením.

 

comodex07-1

99d842588d0b577c787797c80b322b7e
Krok 8. Doplňující krok

Tónující krém — Korektor Comodex

Comodex Shield & Cover Cream, 30 ml

Ochranný krém příjemné textury, má tónující efekt, chrání poškozenou pleť před UV zářením. Zklidňuje zarudnutí a záněty, urychluje hojení. Maskuje a zklidňuje podráždění a začervenání, sjednocuje barvu pleti, vhodný pro lokální použití jako korektor.

 comodex07-2

 

 

 

profi

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

osetreni-wish

WISH — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled.

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Salónní ošetření Wish Přípravky Wish pro domácí péči Salónní přípravky Wish

 

 

Muse

MUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse Přípravky Muse pro domácí péči Salónní přípravky Muse