Salónní ošetření Wish — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled.

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Video školení: 


 

Krok 1.

Mikroemulzní tonikum s micellou

Wish Micelle Microemulsion Toner, 250 ml

Přípravek bez lihu a mýdla efektivně čistí pokožku obličeje a krku od make-upu a dalších znečištění, jemně odstraňuje zhrublé buňky, má antioxidační účinky, tonizuje a hydratuje pokožku.

Použití: Opatrně naneste tonikum na celý obličej a krk pomocí vatového tamponu, vyhněte se oblasti okolo očí. Po pou- žití přípravku vypadá pokožka svěží, čistá, hydratovaná, má vyvážené pH.

Složení: Glykolová kyselina, mandlové glyceridy, hydrogenizovaný ricinový olej, šťáva z aloe vera, výtažek z listů mydlice, granátu, květů ibišku, fruktóza, glycin, niacinamid, disodium EDTA, mléčná kyselina, DMDM hydantoin, voda lesního ořešníku.

Krok 2.

Exfoliátor proti stárnutí

Wish Age-Defying Exfoliator, 250 ml

Přípravek s hřejivými účinky stimuluje mikrocirkulaci krve, což zlepšuje výživu a okysličení pokožky.

Beta hydroxylové kyseliny a výtažek z fíkovníku zajišťují účinnou exfoliaci, a vyvážená kombinace takových unikátních ingrediencí, jako je felurová a fytinová kyselina, má antioxidační a zesvětlující účinek. Olej z máty ochlazuje pokožku a snižuje její zarudnutí. V konečném výsledku exfoliátor nejen olupuje epidermis, ale umožňuje provést korekci pokožky v souvislosti s jejím stárnutím.

Použití: Naneste přípravek v tenké rovnoměrné vrstvě, vyhněte se oblasti okolo očí. Proveďte lehkou masáž. Ponechejte 2-4 minuty a opatrně omyjte exfoliátor. Poté, je-li to nutné, proveďte šetrné odstranění komedonů a tyto úseky ošetřete antiseptickým tonikem.

Složení: Výtažek z potočnice, Mimózy mexické, propolisu, santalového dřeva, kořene lopuchu, ořešníku, fíkovníku, listů Máty peprné, ibišku, plodů klikvy, fytinová, linolová, salicylová a felurová kyselina, riboflavin, retinylpalmitát, tokoferyl acetát, tiamin nitrát, chlorofylin měďnatý v komplexu.

 

Krok 3.

Omlazující sérum

Wish Rejuvenating Serum, 100 ml

Sérum obsahuje vysokou koncentraci unikátních aktivních ingrediencí, které pomohou navrátit pokožce to, co časem pozbyla. Aktivní fytoestrogeny stimulují „anti-aging“ funkci přírodních hormonů, což významně zlepšuje strukturu všech vrstev pokožky.

Stárnoucí pokožka se omlazuje, neboť získává ochranu před škodlivým působením slunce, volných radikálů a znečištění díky komplexu vitamínů s antioxidačním účinkem. Fytinová a felurová kyselina zajišťuje ochranu proti stárnutí, а kojová kyselina zesvětluje a vyrovnává barvu. Díky tomu se povrch pokožky stává tonizovanější, hladší, pružněj- ší a zářivější.

Použití: Naneste sérum v tenké rovnoměrné vrstvě na očištěnou pokožku obličeje a krku. Přípravek nesmývejte.

Složení: Tioktová, fytinová, askorbová, azelainová, kojová, ferulová kyselina, melatonin, prasteron, tkáňový inhibitor metalloproteinázy-2, pentapeptidamid-4, fenoxyetanol (a) benzoová kyselina (a) dehydroacetiková kyselina, palmitoil tripeptid-3, retinylpalminát, tokoferyl acetát, tiamin HCL, niacinamid, acetyl- hexapeptid-3.

Krok 4.

Masažní mikroemulze pro zlepšení barvy obličeje

Wish Complexion Repairing Microemulsion, 250 ml

Speciální konzistence přípravku umožňuje jednodušší proniknutí komplexu aktivních ingrediencí do pokožky, zejména zvlhčovačů, felurové a fytinové kyseliny a zesvětlujících látek. Pokožka je vyhlazenaá, optimálně hydratovaná, získá zdravý vnější vzhled.

Použití: Naneste připravek v tenké rovnoměrné vrstvě na pokožku obličeje, krku a dekoltu na sérum Rejuvenating Serum a proveďte lehkou masáž v průběhu 15 minut, přičemž zvlhčujte prsty. Přípravek nesmývejte.

Složení: Výtažek z granátu, květů ibišku, plodů klikvy, fytinová kyselina, ferulová kyselina, hyaluronová kyselina.

Krok 5.

Regenerující maska

Wish Invigorating Mask, 250 ml

Receptura masky zlepšuje vstřebávání aktivních ingrediencí do pokožky, což jí dodává mladší vzhled. Přípravek stimuluje mikrocirkulaci krve, vypíná pokožku a odstraňuje poškození, vznikající ze slunečního záření a jiných škodlivých vlivů vnějšího prostředí.

Použití: Naneste masku v tenké rovnoměrné vrstvě. Po 12-15 minutách přípravek smyjte vodou nebo pomocí vlhkého ručníku.

Složení: Bambucký olej, dioxid titanu, oxid zinku, kalcium karbonát, magnezium karbonát, dipalmitoil hydroxypropyl, olej z avokáda, voda Ořešníku lesního, tioktová, ferulová, fytinová kyselina, melantonin, prasteron, dimetyl MEA, kojová kyselina, výtažek z Pupečníku asijského, escin, rutin, sodium hyaluronát, tokoferyl acetát, retinylpalmitát, askorbová kyselina.

Krok 6.

Oživující maska

Wish Reviving Mask, 500 ml

Tato maska významně zlepšuje mikrocirkulaci krve v pokožce. Ferulová a fytinová kyselina, které jsou její součástí, mají antioxidační účinek, zpevňují a obnovují pokožku. Přírodní výtažky z brusinky a medvědice zesvětlují pokožku a zvyšují v ní absorpci regeneračních ingrediencí. Pokožka vypadá svěžejší, odpočatější a mladší.

Použití: 30 g prášku nařeďte s 50-60 ml vody, rychle rozmíchejte a okamžitě naneste pomocí špachtličky na celý obličej a oblast krku. Po 10 minutách masku sejměte jako „plátno“. Pro odstranění zbytků masky použijte vlhký ručník.

Složení: Diatomická půda, řasy, kalcium sulfát, sodium fosfát, tetrasodium pyrofosfát, sodium askorbát, výtažek z plodů aceroly, klikva, medvědice, fytinová kyselina, ferulová kyselina.

 

Krok 7.

Liftingové sérum pro očí okolí a krk

Wish Eye and Neck Lifting Serum, 100 ml

Na sezamu založené sérum vypíná, hydratuje pokožku a viditelně vyrovnává vrásky. Přípravek obsahuje vysoku koncentraci aktivních proteinů, které vypínají pokožku po jeho nanesení. Již po 30 minutách po použití séra se dostaví efekt viditelného liftingu, pokožka je jemná a hebká.

Použití: Naneste sérum v tenké rovnoměrné vrstvě na obličej, oční okolí a krk. Přípravek nesmývejte.

Složení: Hydrolyzovaný protein sezamu, tioktová kyselina, fytinová kyselina, melantonin, prasteron, felurová kyselina.

Krok 8.

Denní krém s SPF 12

Wish Daydream Cream SPF 12, 150 ml

Zvyšuje kožní metabolizmus a odolnost buněk pleti, omlazuje a chrání ji před škodlivým působením okolního prostředí, včetně slunce, volných radikálů nečistot a stresu.

Použití: Naneste krém na sérum Eye and Neck Lifting Serum v tenké rovnoměrné vrstvě.

Složení: Etylhexyl metoxycinnamát, etylhexyl triazon, metoxyfenyl triazin, tioktová kyselina, dimetyl МЕА, fytinová, ferulová a kojová kyselina, dimetikon, tokoferyl acetát.


 Přípravky Wish pro salónní ošetření 

 

    Přípravky Wish pro domácí péči