Salónní ošetření Wish — splnění přání

Toto exkluzivní ošetření pomůže navrátit mladistvý vzhled a krásu zralé pleti. S věkem naše pokožka ztrácí omlazující a ochranné vlastnosti pokožky, vznikají první známky stárnutí: lehké mimické vrásky, pigmentace, snížení tonusu a změna kontur obličeje.

Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled.

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Video školení: 

https://youtu.be/S0Jyv-92SeI

 

wish-1

 

 

Krok 1.

Mikroemulzní tonikum s micellou

Wish Micelle Microemulsion Toner, 250 ml

Přípravek bez lihu a mýdla efektivně čistí pokožku obličeje a krku od make-upu a dalších znečištění, jemně odstraňuje zhrublé buňky, má antioxidační účinky, tonizuje a hydratuje pokožku.

Použití: Opatrně naneste tonikum na celý obličej a krk pomocí vatového tamponu, vyhněte se oblasti okolo očí. Po pou- žití přípravku vypadá pokožka svěží, čistá, hydratovaná, má vyvážené pH.

Složení: Glykolová kyselina, mandlové glyceridy, hydrogenizovaný ricinový olej, šťáva z aloe vera, výtažek z listů mydlice, granátu, květů ibišku, fruktóza, glycin, niacinamid, disodium EDTA, mléčná kyselina, DMDM hydantoin, voda lesního ořešníku.

wishi1

 

 

wish-2

 

Krok 2.

Exfoliátor proti stárnutí

Wish Age-Defying Exfoliator, 250 ml

Přípravek s hřejivými účinky stimuluje mikrocirkulaci krve, což zlepšuje výživu a okysličení pokožky. Beta hydroxylové kyseliny a výtažek z fíkovníku zajišťují účinnou exfoliaci, a vyvážená kombinace takových unikátních ingrediencí, jako je felurová a fytinová kyselina, má antioxidační a zesvětlující účinek. Olej z máty ochlazuje pokožku a snižuje její zarudnutí. V konečném výsledku exfoliátor nejen olupuje epidermis, ale umožňuje provést korekci pokožky v souvislosti s jejím stárnutím.

Použití: Naneste přípravek v tenké rovnoměrné vrstvě, vyhněte se oblasti okolo očí. Proveďte lehkou masáž. Ponechejte 2-4 minuty a opatrně omyjte exfoliátor. Poté, je-li to nutné, proveďte šetrné odstranění komedonů a tyto úseky ošetřete antiseptickým tonikem.

Složení: Výtažek z potočnice, Mimózy mexické, propolisu, santalového dřeva, kořene lopuchu, ořešníku, fíkovníku, listů Máty peprné, ibišku, plodů klikvy, fytinová, linolová, salicylová a felurová kyselina, riboflavin, retinylpalmitát, tokoferyl acetát, tiamin nitrát, chlorofylin měďnatý v komplexu.

wish2 

 

wish-3

Krok 3.

Omlazující sérum

Wish Rejuvenating Serum, 100 ml

Sérum obsahuje vysokou koncentraci unikátních aktivních ingrediencí, které pomohou navrátit pokožce to, co časem pozbyla. Aktivní fytoestrogeny stimulují „anti-aging“ funkci přírodních hormonů, což významně zlepšuje strukturu všech vrstev pokožky. Stárnoucí pokožka se omlazuje, neboť získává ochranu před škodlivým působením slunce, volných radikálů a znečištění díky komplexu vitamínů s antioxidačním účinkem. Fytinová a felurová kyselina zajišťuje ochranu proti stárnutí, а kojová kyselina zesvětluje a vyrovnává barvu. Díky tomu se povrch pokožky stává tonizovanější, hladší, pružněj- ší a zářivější.

Použití: Naneste sérum v tenké rovnoměrné vrstvě na očištěnou pokožku obličeje a krku. Přípravek nesmývejte.

Složení: Tioktová, fytinová, askorbová, azelainová, kojová, ferulová kyselina, melatonin, prasteron, tkáňový inhibitor metalloproteinázy-2, pentapeptidamid-4, fenoxyetanol (a) benzoová kyselina (a) dehydroacetiková kyselina, palmitoil tripeptid-3, retinylpalminát, tokoferyl acetát, tiamin HCL, niacinamid, acetyl- hexapeptid-3.

wish3

 

 

wish-4

Krok 4.

Masažní mikroemulze pro zlepšení barvy obličeje

Wish Complexion Repairing Microemulsion, 250 ml

Speciální konzistence přípravku umožňuje jednodušší proniknutí komplexu aktivních ingrediencí do pokožky, zejména zvlhčovačů, felurové a fytinové kyseliny a zesvětlujících látek. Pokožka je vyhlazenaá, optimálně hydratovaná, získá zdravý vnější vzhled.

Použití: Naneste připravek v tenké rovnoměrné vrstvě na pokožku obličeje, krku a dekoltu na sérum Rejuvenating Serum a proveďte lehkou masáž v průběhu 15 minut, přičemž zvlhčujte prsty. Přípravek nesmývejte.

Složení: Výtažek z granátu, květů ibišku, plodů klikvy, fytinová kyselina, ferulová kyselina, hyaluronová kyselina.

wish4

 

 

wish-5

Krok 5.

Regenerující maska

Wish Invigorating Mask, 250 ml

Receptura masky zlepšuje vstřebávání aktivních ingrediencí do pokožky, což jí dodává mladší vzhled. Přípravek stimuluje mikrocirkulaci krve, vypíná pokožku a odstraňuje poškození, vznikající ze slunečního záření a jiných škodlivých vlivů vnějšího prostředí.

Použití: Naneste masku v tenké rovnoměrné vrstvě. Po 12-15 minutách přípravek smyjte vodou nebo pomocí vlhkého ručníku.

Složení: Bambucký olej, dioxid titanu, oxid zinku, kalcium karbonát, magnezium karbonát, dipalmitoil hydroxypropyl, olej z avokáda, voda Ořešníku lesního, tioktová, ferulová, fytinová kyselina, melantonin, prasteron, dimetyl MEA, kojová kyselina, výtažek z Pupečníku asijského, escin, rutin, sodium hyaluronát, tokoferyl acetát, retinylpalmitát, askorbová kyselina.

 

wish5

 

 

wish-6

Krok 6.

Oživující maska

Wish Reviving Mask, 500 ml

Tato maska významně zlepšuje mikrocirkulaci krve v pokožce. Ferulová a fytinová kyselina, které jsou její součástí, mají antioxidační účinek, zpevňují a obnovují pokožku. Přírodní výtažky z brusinky a medvědice zesvětlují pokožku a zvyšují v ní absorpci regeneračních ingrediencí. Pokožka vypadá svěžejší, odpočatější a mladší.

Použití: 30 g prášku nařeďte s 50-60 ml vody, rychle rozmíchejte a okamžitě naneste pomocí špachtličky na celý obličej a oblast krku. Po 10 minutách masku sejměte jako „plátno“. Pro odstranění zbytků masky použijte vlhký ručník.

Složení: Diatomická půda, řasy, kalcium sulfát, sodium fosfát, tetrasodium pyrofosfát, sodium askorbát, výtažek z plodů aceroly, klikva, medvědice, fytinová kyselina, ferulová kyselina.

wish6

 

 

wish-7

Krok 7.

Liftingové sérum pro očí okolí a krk

Wish Eye and Neck Lifting Serum, 100 ml

Na sezamu založené sérum vypíná, hydratuje pokožku a viditelně vyrovnává vrásky. Přípravek obsahuje vysoku koncentraci aktivních proteinů, které vypínají pokožku po jeho nanesení. Již po 30 minutách po použití séra se dostaví efekt viditelného liftingu, pokožka je jemná a hebká.

Použití: Naneste sérum v tenké rovnoměrné vrstvě na obličej, oční okolí a krk. Přípravek nesmývejte.

Složení: Hydrolyzovaný protein sezamu, tioktová kyselina, fytinová kyselina, melantonin, prasteron, felurová kyselina.

wish7

 

 

wish-8

Krok 8.

Denní krém s SPF 12

Wish Daydream Cream SPF 12, 150 ml

Zvyšuje kožní metabolizmus a odolnost buněk pleti, omlazuje a chrání ji před škodlivým působením okolního prostředí, včetně slunce, volných radikálů nečistot a stresu.

Použití: Naneste krém na sérum Eye and Neck Lifting Serum v tenké rovnoměrné vrstvě.

Složení: Etylhexyl metoxycinnamát, etylhexyl triazon, metoxyfenyl triazin, tioktová kyselina, dimetyl МЕА, fytinová, ferulová a kojová kyselina, dimetikon, tokoferyl acetát.

wish8

 

 

 


profi 

E-shop pro kosmetičky


buy

3. krok
 
Výhodný nákup

 

 

 

 

Další salonní ošetření

 

 

Muse

MUSE — dokonalost okvětních lístků růže pro zachování krásy a mladistvosti pleti

Nová linie MÚZA od dermokosmetiky CHRISTINA je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Po ošetření je pleť klienta rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže.

Příjemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury MÚZA.

Přípravky linie MÚZA ideálně kombinují staré, léty ověřené francouzské receptury s využitím přední nové biotechnologie. Toto spojení je zárukou vysoké kvality a účinnosti linie.

Salónní ošetření Muse       Přípravky Muse pro domácí péči      Salónní přípravky Muse