Rehabilitace pleti při foto-poškození

Přípravky pro domácí péči - určené k „rehabilitaci“ pleti při foto-poškození:

FLUOROXYGEN+C INTENC DAY CREAM SPF 40
Aktivně zabraňuje tmavnutí pigmentace po dobu opalování. Chrání hyperpigmentovanou pokožku před UV zářením, díky kombinaci velmi účinných látek reguluje tvorbu melaninu po dobu aktivního slunečného záření a brání stárnutí pleti díky obsahu antioxidantů. Intenzivně hydratuje a vyživuje, zlepšuje elasticitu pokožky, zesiluje její pružnost a pevnost. Obsahuje nejnovější organické filtry nové generace, které na rozdíl od běžných konvenčních filtrů dvojnásobně aktivněji pohlcují UV záření, přitom nezpůsobují pocit mastnoty a nezanechávají bílé stopy na pokožce.

FLUOROXYGEN+C Lipo C-20 Day Serum
Směs bez vody obsahuje 20 % mikronizovaného vitamínu С, což zajišťuje stabilní a aktivní účinek přípravku v průběhu dlouhé doby. Vitamín С zlepšuje antioxidační účinek přípravku, rozjasňuje pokožku a aktivně stimuluje tvorbu kolagenu. Sérum má výrazný omlazující, zklidňující a protizánětlivý účinek a zároveň působí preventivně proti stárnutí pokožky.

ELASTINCOLLAGEN CARROT OIL CREAM
Osm zvlhčujících složek krému dodává dehydratované pokožce svěží vzhled. Vitaminy A a E a olej z mrkve chrání před škodlivými účinky volných radikálů, před nepříznivými vnějšími vlivy a přispívají k obnově pokožky, zklidňují ji a odstraňují podráždění.

FY - TOTAL RENEWAL SERUM
Obnovující sérum, má vysokou hydratační a regenerační schopnost. Posiluje imunitu pleti, obsahuje komplex antioxidantů. Zanechává dlouhodobý pocit svěžesti a jemnosti pokožky, zbavuje stop únavy a stresu, omlazuje pokožku.

BIOPHYTO ZAATAR MASK
Má výrazný zklidňující a hojivý efekt, odstraňuje svědění, zarudnutí, podráždění, suchost. Regeneruje poškozený kožní film.

Line Repair Theraskin +HA
Oživuje a obnovuje texturu pleti, navrací ji mladý a zářivý vzhled. Nedráždí pokožku, při aplikaci na místo popáleniny má i protizánětlivý účinek. Zabraňuje ztrátě přirozené vlkosti pleti. Doporučuje se aplikovat po chemickém a laserovém peelingu či aktivním retinolu jako regenerační a hydratační přípravek.

UNSTRESS TOTAL SERENITY SERUM
Díky nano-molekulární hmotnosti aktivních ingrediencí toto sérum s jemným probiotickým působením proniká hluboko do pleti. Účinně posiluje přirozenou ochranu buněk včetně buněčné DNA, protože aktivně působí na buněčné úrovni. Obsahuje super-antioxidant pycnogenol - silný stabilizátor kolagenu, který mimo jiné posiluje strukturu buněk, zabraňuje nedostatku vápníku a uzdravuje buňku zevnitř. Silné spojení extraktu mořských řas, hluboko pronikajících peptidů, antioxidantů, koncentrátu kyseliny hyaluronové a NMF(přirozený hydratační faktor) zlepšuje obranyschopnost kožních buněk vůči nepříznivému vlivu stresu a UV záření.

 

Připravili jsme pro Vás a Vaše klienty zajímavý článek, kde najdete vše co potřebujete vědět o letní péči o pleť.

letni-pece

Dozvíte se jak zjistit svůj fototyp pleti, jak správně vybrat hydratační přípravek, co jsou to antioxidanty a volné radikály, co znamená SPF, co je glykace a jak předejít stárnutí pleti během aktivního slunce a další užitečné informace.

www.christina-kosmetika.cz/tipy/leto/