Letní péče o normální pleť

rita_hair_collected_1Odlíčení:

UNSTRESS COMFORT CLEANSING MOUSSE, 200 ml Jemná pěna
Zklidňuje podrážděnou pokožku a podporuje přirozenou úroveň hydratace. Jemně a přesto kvalitně odstraňuje make-up a nečistoty.

nebo

FOREVERYOUNG MOISTURIZING FACIAL WASH, 300ml Hydratační čisticí gel
Čisticí gel s optimálně vyváženým složením pečuje o pleť jemně a velmi účinně, jeho vůně navodí příjemný pocit čistoty a svěžesti.

Tonizace a hydratace:

UNSTRESS STABILIZING TONER, 300 ml Vyrovnávací tonikum
Čistí, zklidňuje a obnovuje rovnováhu pokožky. Delikátní formule je obohacena provitamínem B5, který podporuje životně důležitou hydrataci a elasticitu.

nebo

FOREVERYOUNG PURIFYING TONER, 300 ml Čisticí tonikum
Tonikum bez obsahu alkoholu, obohaceno o aktivní přírodní ingredience obnovuje přirozené pH pleti, je vhodné i pro citlivou pleť.

Ráno:

LINE REPAIR THERASKIN SERUM, 30 ml SÉRUM S KYSELINOU HYALURONOVOU
Hydratační sérum – bestseller obsahuje unikátní microkapsle kyseliny hyaluronové získané na základě patentované technologie, které pronikají hluboko do pokožky, kde postupně uvolňují kyselinu hyaluronovou pro dosažení dlouhodobého efektu hydratace a viditelného omlazení pleti. Sérum je obohacené o vzácný výtažek z kůry hedvábného perského akátu, který zabraňuje efektu glykace a zároveň osvěžuje pokožku.

FY HYDRA PROTECTIVE DAY CREAM SPF 25, 50 ml Denní ochranný hydratační krém s SPF25
Zabraňuje stárnutí pokožky působením UV záření, obnovuje lipidovou bariéru, hydratuje pokožku, obnovuje kožní homeostázi. Dobře se vstřebává, není komedogenní. Zesiluje elasticitu a pružnost pleti. Vysoký obsah přírodních hydratačních látek zabraňuje trans-epidermální ztrátě vlhkosti, předchází tak nadměrnému vysušování a podráždění.

Večer:

ELASTIN COLLAGEN AZULENE MOISTURE CREAM, 60 ml Azulenový zvlhčující krém pro normální pleť
Jemný krém s chladivým účinkem pomůže maximálně a dlouhodobě zajistit optimální hydrataci pokožky, aniž by způsoboval pocit mastnoty a lesku. Toho je dosaženo díky obsahu osmi zvlhčujících faktorů, včetně kyseliny hyaluronové. Skvalen získávaný z oliv a vitaminy A a E chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a efektivně ji obnovují. Azulen je aktivní protizánětlivá látka, která odstraňuje pocit suchosti, olupování a podráždění.

Oční okolí ráno a večer:

LUMIERE BIO GEL + HA, 30ml Lumiere Oční gel s hyaluronovou kyselinou
Odstraňuje otoky očních víček, vyhlazuje drobné vrásky. Hyaluronová kyselina a skvalen zabezpečují optimální míru hydratace ve tkáních. Vitamíny A, E, C a výtažek z ořešníku odstraňují volné radikály a zpomalují proces stárnutí. Gel se vyznačuje hojivým a změkčujícím účinkem, díky obsahu bisabololu a heřmánkového extraktu zklidňuje pleť.

Dodatečná péče:

SeaHerbal Jahodová maska Krásy, 60 ml 
Tato maska s jemnou vůní jahod činí pokožku hladkou a zářivou. Vyrovnává vrásčitý, suchý povrch, zlepšuje barvu pleti, zajišťuje optimální hydrataci a dodává pokožce zářivý vzhled.

UNSTRESS TOTAL SERENITY SERUM, 30 ml Hydratační omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou
Díky nanomolekulární hmotnosti aktivních ingrediencí toto sérum s jemným probiotickým působením proniká hluboko do pleti. Účinně posiluje přirozenou ochranu buněk včetně buněčné DNA, protože aktivně působí na buněčné úrovni. Obsahuje super-antioxidant pycnogenol - silný stabilizátor kolagenu, který mimo jiné posiluje strukturu buněk, zabraňuje nedostatku vápníku a uzdravuje buňku zevnitř. Silné spojení extraktu mořských řas, hluboko pronikajících peptidů, antioxidantů, koncentrátu kyseliny hyaluronové a NMF(přirozený hydratační faktor) zlepšuje obranyschopnost kožních buněk vůči nepříznivému vlivu stresu a UV záření. Sérum lze aplikovat pod noční i denní krém.