Podzimní péče o suchou pleť

podzim_tipy

Odlíčení:

UNSTRESS COMFORT CLEANSING MILK, 300 ml JEMNÉ ČISTICÍ MLÉKO
Čistí a zklidňuje zároveň. Jemně odstraní nečistoty a přebytky kožního mazu. Neobsahuje mýdlo, je obohaceno bylinami pro podporu rovnováhy přírodní hydratace pleti, nevysušuje.

Tonizace a hydratace:

UNSTRESS STABILIZING TONER, 300 ml VYROVNÁVACÍ TONIKUM
Čistí, zklidňuje a obnovuje rovnováhu pokožky. Delikátní formule je obohacena provitamínem B5, který podporuje životně důležitou hydrataci a elasticitu.

Ráno:

UNSTRESS PROBIOTIC DAY CREAM SPF 12, 50 ml DENNÍ KRÉM S PROBIOTICKÝM PŮSOBENÍM S SPF 12
Změkčující a hydratační krém s probiotickým účinkem chrání pleť, předchází vnějším projevům stresu na pleti, zlepšuje přírodní ochranné DNA mechanismy a funkce pokožky, předchází odbourávání kolagenu a napomáhá znovu nastolit ochrannou bariéru pro udržení hydratace pleti.

UNSTRESS PRO-BIOTIC EYE & NECK DAY CREAM, 30 ml DENNÍ OČNÍ PROBIOTICKÝ KRÉM
Krém má antistresový, zklidňující účinek, dodává okamžitý a dlouhodobý hydratační efekt. Chrání před negativním vlivem vnějšího prostředí a UV záření. Pomáhá ochránit DNA buněk pokožky, předchází předčasnému stárnutí. Regeneruje a změkčuje jemnou, unavenou pokožku.

Večer:

FOREVER YOUNG REPAIRING NIGHT CREAM, 50 ml NOČNÍ KRÉM
Krém hydratuje pokožku a napomáhá růstu nových buněk, což efektivně brzdí proces stárnutí. Obsahuje fytosteroly z avokáda a bambuckého oleje, díky vitamínu A a E provádí maximální obnovu a detoxikaci pleti. Inovační složení krému je obohaceno epidermálním růstovým faktorem a biomimetickým proteinem urychlujícím dělení buněk a zabraňujícím kontrakci svalů.

Unstress Harmonizing Eye & Neck Night Cream, 30 ml Harmonizujicí noční oční krém
Krém efektivně zpomaluje stárnutí pokožky, stimuluje buněčné dělení - obnovu kůže, hydratuje pokožku a tím významně snižuje množství a hloubku vrásek.

Dodatečná péče:

LINE REPAIR THERASKIN SERUM, 30 ml SÉRUM S KYSELINOU HYALURONOVOU
Hydratační sérum – bestseller obsahuje unikátní microkapsle kyseliny hyaluronové získané na základě patentované technologie, které pronikají hluboko do pokožky, kde postupně uvolňují kyselinu hyaluronovou pro dosažení dlouhodobého efektu hydratace a viditelného omlazení pleti. Sérum je obohacené o vzácný výtažek z kůry hedvábného perského akátu, který zabraňuje efektu glykace a zároveň osvěžuje pokožku.

ForeverYoung Radiance Moisturizing Mask 50 ml HYDRATAČNÍ MASKA PRO VŠECHNY TYPY PLETI
„Osvěžující studna“ - rozjasňující a osvěžující hydratační maska nemastné textury pro dlouhodobou hydrataci a revitalizaci pleti. Účinek: Výrazně hydratuje a osvěžuje dehydratovanou pokožku, odstraňuje pocit stažení a vyhlazuje vrásky.

BIOPHYTO ZAATAR MASK, 75ml Zklidňující maska Zaatar
Má výrazný zklidňující a hojivý efekt, odstraňuje svědění, zarudnutí, podráždění, suchost. Regeneruje poškozený kožní film.