Přípravky pro detoxikaci pleti

Aktivní séra dokážou chránit plet před toxiny a volnými radikály. Jejich hlavním cílem je posílit reparační a imunitní systém pleti, tím tak předejít syntéze agresivních volných radikálů a zabránit procesu glykace proteinových struktur pleti (elastinových a kolagenových vláken).

Aktivní složení přípravků napomáhá detoxikovat a zvyšovat odolnost pleti vůči působením nepříznivých vnějších faktorů a patogenní mikroflóry. Séra obsahují extrakty léčivých bylin, koncentrované komplexy aktivních antioxidantů a proteinů, které mají výrazné detoxikační působení.

Detoxikační sérum BioPhyto, 30 ml

Přípravek je obohacen o vitaminy skupiny B, extrakt akátu, medvědice lékařské a extrakt planktonu. Obsahuje komplex aktivních antioxidantů a proteinů, které mají výrazné detoxikační působení.

Zklidňuje poškozenou a podrážděnou pleť, zlepšuje texturu a vzhled pleti, rozjasňuje unavenou pleť.

Použití: nanášejte dvakrát denně na čistou vlhkou pokožku.

Zklidňujicí sérum Unstress, 30 ml

Sérum obsahujicí fermenty termoaktivního peptidu, oleje měsíčku lékařského a extrakt okurky zlepšuje ochranné funkce imunitního systému (před působením stresu).

Díky kombinaci mořských řas a do hloubky pronikajících antioxidačních peptidů předchází syntéze agresivních volných radikálů a brání procesu glykace v pleti. Další aktivní složkou je super antioxidant pycnogenol, který působí jako stabilizátor kolagenu.

Použití: nanášejte dvakrát denně na čistou vlhkou pokožku.