LINE REPAIR NUTRIENT Hydratační mlha Superfood

4 hodnocení

Line Repair Nutrient Superfood Aqua Mist, 100ml

Hydratační osvěžující sprej s účinnými aktivními látkami pro dlouhodobou hydrataci pokožky. Slouží jako ochranná bariéra, podporuje pružnost, elastičnost a pohodlí pleti během dne.

Prodejní cena: 495 Kč

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 701
495 Kč
LINE REPAIR NUTRIENT Hydratační mlha Superfood
4 hodnocení
line repair hydratacni mlha superfood
Novinka
4,0 4 hodnocení

Aktivní látky:

Extrakt z lněných semínek - zvyšuje počet epidermálních lipidů pro elastičnost a odolnost pleti. Chrání před vysušením a podrážděním.
Aktivní složka mořských bakterií - spouští produkci lipidů a bílkovin, posiluje ochrannou kožní bariéru a udržuje pokožku hydratovanou, měkkou a elastickou.

Zvyšuje množství filagrinu, předchůdce molekul NMF, který pomáhá udržovat vlhkost v buňkách.

Hydratační štít - patentovaný komplex derivátů přírodních cukrů (xylitylglucoside, anhydroxylitol a xylitol) pro dlouhodobou hydrataci. Zotavuje dehydratovanou pleť, posiluje kožní bariéru a optimalizuje zadržování vody zvýšením NMF a kyseliny hyaluronové.

Plody goji – známé jako „superfood“ hrají důležitou roli v tradiční ozdravující péči, obnovují vitalitu a stimulují obnovu tkání. Efektivně snižuje aktivitu tyrosinázy a obsah melaninu v pokožce, snižuje hyperpigmentaci a nerovnoměrný tón. Obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, které snižují oxidační stres, obnovují vitalitu a stimulují obnovu tkání. Podporujte dlouholetost fibroblastů odpovědných za produkci kolagenu a elastinu pleti.


Použití:

Držte sprej 20-30 cm od pokožky a nastříkejte na obličej. Nechte zaschnout. Lze aplikovat několikrát za den.

 

NUTRIENT – VÝŽIVA POKOŽKY

Řada NUTRIENT kombinuje superpotraviny a mikrobiotu, aby obnovila ekosystém pokožky a ochrannou bariéru. Pro udržení zdraví, dobrého stavu pleti a oddálení procesů stárnutí. Zvýšení obsahu polysacharidů je zásadní pro posílení přirozené obranyschopnosti pleti a prevenci předčasného stárnutí.


NUTRIENT dodává potřebné živiny, které podporují přirozené procesy a podporují zdraví pokožky a celkový vzhled.

VÝHODY:

  • Obnovení zdraví pokožky
  • Vyrovnávání kožních funkcí
  • Hydratace po dobu až 72 hodin 

Nevyplňujte toto pole:
14.6.2023 21:15
Sprej je super. Koupila jsem na léto, jako osvěžení. Okamžitě hydratuje, dodá lipidy, celkem rychle zasychá. Jemně a příjemně voní. Spíše na sušší či dehydratovanou pleť nebo k moři... Jen maličkost - více by mi vyhovovalo jemnější rozprašování...
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover