LINE REPAIR HYDRA Ultra-hydratační maska s orchidejí

10 hodnocení

Line Repair Hydra Orchid Hydration Mask, 60ml

Ultra-hydratační maska ​​vyhlazuje a zvlhčuje pokožku. Kyselina hyaluronová intenzivně hydratuje, a komplex orchideje a magnólie chraní elastin čímž zajišťují lepší elasticitu pleti. Olej cupuacu a vilín snižují zarudnutí a záněty pro zářivou pleť.

Prodejní cena: 698 Kč

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Kód: 923
698 Kč
LINE REPAIR HYDRA Ultra-hydratační maska s orchidejí
10 hodnocení
LR HYDRA ORCHID HYDRATION MASK 60ml
Novinka
4,4 10 hodnocení

Aktivní látky:

Komplex pro opravu elastinu - rostlinný systém proteinů izolovaný ze sóji (sójový protein glycin), chrání elastinová vlákna před rozpadem, což má za následek ztrátu elasticity. Ochranou elastinových vláken komplex zlepšuje elasticitu pokožky.

Enkapsulovaná kyselina hyaluronová a kaempferol- zadržuje vlhkost v pokožce a optimalizuje hydrataci a zároveň zlepšuje viskoelastické vlastnosti, pevnost a objem pleti. 

Extrakty z květu orchideje a kůry magnolie – zabraňují ztrátě elasticity a předchází  stárnutí pokožky.

Použití:

Naneste rovnoměrně na obličej, krk a dekolt. Nechte působit 10 minut, odstraňte vlhkým ubrouskem.

 

HYDRA - HYDRATACE A VYPLNĚNÍ PLETI 

Ztráta elasticity kůže je jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí a přímo souvisí s obsahem vody v kůži a kvalitou proteinových vláken v dermis. Tyto dvě složky jsou zodpovědné za vzhled a vlastnosti pleti jako jsou:

  • zdravá sjednocená barva pleti, jemná a hladká textura, elasticita, pružnost a odolnost, objem, zářivost a vitalita

Řada HYDRA zvyšuje schopnost pokožky vázat vodu, zadržovat vlhkost a zlepšuje elasticitu.

Výhody:

  • chrání elastinová vlákna
  • zvyšuje zásoby vody
  • zlepšuje pružnost pleti.

Nevyplňujte toto pole:
Hydra maska - boží! 21.9.2022 18:10
Dnes jsem vyzkoušela první nový produkt a jsem nadšená! Maska je hedvábná, stačí maličko a nádherně voní. Bylo vidět, jak byla moje pleť dehydratovaná, skoro celá se vpila a po setření zbytků byla pleť krásně hebká, projasněná a sjednocená.
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover