LINE REPAIR HYDRA Hydratační krém Elastin Collagen

39 hodnocení

Line Repair Hydra Elastin Collagen, 60ml

Lehký hydratační krém s výtažky z mořských řas v kombinací s rostlinnými výtažky redukuje výskyt jemných linek a vrásek. Činí pokožku jemnou a hladkou, nezanechává mastný lesk.

Prodejní cena: 698 Kč

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 937
698 Kč
LINE REPAIR HYDRA Hydratační krém Elastin Collagen
39 hodnocení
line repair hydratacni krem elastin collagen
Novinka
3,8 39 hodnocení

Aktivní látky:

Mořský obnovující komplex - aktivní komplex s mořským hydrolyzovaným kolagenem, mořským hydrolyzovaným elastinem a medovým extraktem.  Mořský elastin a med poskytují aminokyseliny fibroblastům, podporují tvorbu nových elastinových vláken a zlepšují schopnost zadržovat vlhkost.

Aktivní složka mořských bakterií - aktivní bakteriální složka získaná z mořských mikroorganismů v blízkosti Indického oceánu. Nastartuje produkci lipidů a proteinů, posiluje ochrannou bariéru, udržuje pokožku hydratovanou, jemnou a pružnou. 

Kyselina tri-hyaluronová – obsahuje kombinaci 3 frakcí kyseliny hyaluronové, speciálně navržených pro dosažení různých biologických účinků. Vysoká molekulová hmotnost - pro zvlhčení a obnovu kožní bariéry, střední molekula - pro dlouhodobé zadržování vlhkosti v epidermis a enkapsulovaná forma - jako výplň vrásek v horních vrstvách dermis. 

Použití:

Naneste přípravek rovnoměrnou vrstvou na  pokožku obličeje, krku a dekoltu. Zapracujte do úplného vstřebání. 

 

HYDRA - HYDRATACE A VYPLNĚNÍ PLETI 

Ztráta elasticity kůže je jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí a přímo souvisí s obsahem vody v kůži a kvalitou proteinových vláken v dermis. Tyto dvě složky jsou zodpovědné za vzhled a vlastnosti pleti jako jsou:

  • zdravá sjednocená barva pleti, jemná a hladká textura, elasticita, pružnost a odolnost, objem, zářivost a vitalita

Řada HYDRA zvyšuje schopnost pokožky vázat vodu, zadržovat vlhkost a zlepšuje elasticitu.

Výhody:

  • chrání elastinová vlákna
  • zvyšuje zásoby vody
  • zlepšuje pružnost pleti.

Nevyplňujte toto pole:
Hydratační krém 9.8.2023 19:51
Velmi oblíbený, jemný krém. Vhodný na mastnější nebo citlivou pleť.
Odpovědět
16.6.2023 12:25
Lehoučký krém ideální do teplého počasí nebo i jako noční na hydrataci, když zrovna nemáte jiný po ruce. Obsahuje tři formy kyseliny hyaluronové, takže krém působí ve více vrstvách pokožky.
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover