LINE REPAIR HYDRA Noční regenerační krém s kyselinou mléčnou

16 hodnocení

Line Repair Hydra Lactic Night Repair, 60ml

Noční krém s 10% kyselinou mléčnou a hydratačními složkami obnovuje texturu a tonus pokožky, zlepšuje elasticitu a hladkost, rozjasňuje pleť.

Prodejní cena: 849 Kč

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 934
849 Kč
LINE REPAIR HYDRA Noční regenerační krém s kyselinou mléčnou
16 hodnocení
LR HYDRA Lactic Night Repair 60ml
Novinka
4,3 16 hodnocení

Aktivní látky:

Kyselina mléčná - AHA kyselina získaná fermentací mléka. Omlazuje pokožku tím, že stimuluje obnovu buněk. Snižuje výskyt jemných vrásek, činí pleť vyhlazenou.

Hydraviton - hydratační komplex, který zahrnuje synergickou kombinaci přírodních hydratačních faktorů (NMF), včetně laktátu sodného.

Cupuacu máslo - výtažek ze stromu amazonského deštného pralesa, příbuzného kakaovníku. Má vysokou schopnost absorbovat vodu. Reguluje zadržování vody a lipidovou aktivitu v povrchové vrstvě pokožky. Poskytuje pohodlí a obnovuje hladkost a měkkost pokožky, urychluje obnovu přirozené úrovně vlhkosti a elasticity. Velmi prospěšné pro suchou a poškozenou pokožku, protože poskytuje dlouhotrvající hydrataci.

Extrakt z lékořice - snižuje hyperpigmentaci, čímž je pleť rovnoměrnější a svěží.

Použití:

Naneste rovnoměrně na obličej, krk a dekolt. Masírujte až do úplného vstřebání.

 

HYDRA - HYDRATACE A VYPLNĚNÍ PLETI 

Ztráta elasticity kůže je jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí a přímo souvisí s obsahem vody v kůži a kvalitou proteinových vláken v dermis. Tyto dvě složky jsou zodpovědné za vzhled a vlastnosti pleti jako jsou:

  • zdravá sjednocená barva pleti, jemná a hladká textura, elasticita, pružnost a odolnost, objem, zářivost a vitalita

Řada HYDRA zvyšuje schopnost pokožky vázat vodu, zadržovat vlhkost a zlepšuje elasticitu.

Výhody:

  • chrání elastinová vlákna
  • zvyšuje zásoby vody
  • zlepšuje pružnost pleti.

Nevyplňujte toto pole:
Noční regenerační krém s kyselinou mléčnou 16.6.2023 11:04
Krém mám nově, zatím jsem spokojená
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover