LINE REPAIR FIX Ochranný krém s antioxidanty SPF-50

30 hodnocení

Line Repair Fix Antioxidant Assist SPF 50, 60ml

Denní ochranný krém s lehkou fluidní texturou hydratuje a chrání pokožku před poškozením vlivem UV záření a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Snižuje zarudnutí, zabraňuje oxidačním procesum v pleti, navrací pokožce zdravý a zářivý vzhled.

Prodejní cena: 1095 Kč

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: 889
1 095 Kč
LINE REPAIR FIX Ochranný krém s antioxidanty SPF-50
30 hodnocení
line repair ochranny krem s antioxidanty spf 50
Novinka
3,3 30 hodnocení

Aktivní látky:

UV filtry – kombinace širokospektrých UV bloků pro zvýšení ochrany před škodlivými účinky slunečních paprsků. Chráni a zabraňuje poškození pokožky vlivem UV, eliminuje proces fotostárnutí pleti. 

Kyselina hyaluronová – poskytuje účinnou hydrataci. Molekula přitahující a zadržující vlhkost pro dlouhotrvající hydrataci a objem.

Resveratrol -  silný antioxidant z hroznového vína, posiluje obranyschopnost pleti a pomáhá neutralizovat volné radikály a proces glykace.

Pupečník asijský (Centella Asiatica) - silný antioxidant s vysokým obsahem flavonoidů a aminokyselin, poskytuje omlazující, hydratační a zklidňující účinek.

Použití:

Naneste rovnoměrně na obličej, krk a dekolt. Zapracujte lehkým poklepáváním do úplného vstřebání.

 

FIX - OBNOVA POKOŽKY

Řada FIX je kombinací retinolu a nové formy éterického retinolu, což je nová generace retinoidů (HPR). Je stabilnější a způsobuje menší podráždění pleti. 

Další složky linie FIX, jako mořský CGF (růstový faktor mořských buněk), vitamín C a kyselina hyaluronová podporují aktivní působení retinolů.

  • Růstový faktor mořských buněk - stimuluje obnovu buněk, zvyšuje metabolismus
  • Vitamín C zvyšuje syntézu kolagenu 
  • Kyselina hyaluronová hydratuje a regeneruje

Společně tyto aktivní látky podporují metabolismus a regeneraci pokožky, což vede k vlastní produkci kyseliny hyaluronové, kolagenu a proteoglykanů, zlepšuje texturu a pružnost pleti, její vitalitu a zářivost. 

VÝHODY LINIE

  • obnova pleti
  • regenerace buněk
  • rovnoměrný tón pleti, zářivost a vitalita

Nevyplňujte toto pole:
Fix 14.12.2023 10:20
Velmi ráda používám a doporučuji svým klientkám🌹
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover