Kuličky krásy - NOVÉ

22 hodnocení

Masážní kuličky V NOVÉM. Pevnější, odolnější a lépe se drží v rukou při práci.

Kuličky lze ochladit na nižší teplotu, kterou udržují delší dobu. Díky masáži kryo-kuličkami se zvyšuje tonus pokožky. Rozmazlujte své klientky pomocí masáže kuličkami Krásy, po jejich aplikaci bude pokožka svěží, omlazená a odpočatá. 

Objem: 1 pár
Obrázky jsou pouze ilustrační. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: 317
1 349 Kč
Kuličky krásy - NOVÉ
22 hodnocení
kulicky beauty globes
Novinka
4,0 22 hodnocení

Produkt pod lupou: Technika masáže kuličkami s video ukázkou

‘‘Know how‘‘ paní CHRISTINA Miriam Zechavi - kuličky krásy. Tyto kuličky jsou naplněné nemrznoucí tekutinou, která je schopna rychle měnit teplotu.  Jsou určené pro provedení masáže:

  • relaxační a detoxikační (čistá energie)
  • barvová terapie, kryoterapie (při teleangiektázii)
  • lymfodrenáž
  • po aplikaci chemických peelingů (exfoliátorů), jako efektivní a rychlé zklidnění pleti

Varování

Upozornění: Skleněné kuličky jsou křehké, je nutné opatrné zacházení. Rozbití kuličky není předmětem reklamace. Jiné závady lze reklamovat do 14 dní od obdržení zásilky. 
kulicky_krasy2

kulicky_krasy

kulicky_krasy1

Nevyplňujte toto pole:
28.5.2020 12:14
uzasne doplneni klasicke masaze, pouzivam na zaver oblicejove masaze nebo pro zapracovani ser. klientkam se moc libi, doporucuji!
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover