Masážní tyčinky z českého křišťálu

12 hodnocení

Objem: 1 pár.

Jsou určené pro provedení speciální luxusní masáže, která je zaměřena na rozjasnění pleti a viditelné vypnutí vrásek. Křišťál má harmonizující účinky, je to výborný energetický posilovač. Působí na všechny druhy energetických bloků. Má blahodárné účinky na lymfatický, endokrinní a smyslový systém.

Tradiční ruční práce.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022
Kód: 311
959 Kč
Masážní tyčinky z českého křišťálu
12 hodnocení
4,6 12 hodnocení

Použití

K masáži používáme obě strany tyčinek. Kuličkovou stranou můžeme provádět akupresurní nebo lymfodrenážní masáž. Špičkovou stranou působíme aktivně na oblast vrásek pomocí speciálních pohybů. Díky masáži se zesiluje mikrocirkulace a urychluje metabolizmus, vrásky se vyhlazují.

Složení

Tyčinky jsou ručně vyráběné z českého křišťálu, který je známý pro svůj výrazný třpyt a vysokou odolnost. Sklářství má v České republice velmi dlouhou tradici a „české sklo“ má dodnes ve světě zvučné jméno. Křišťál je mnohem třpytivější, zvučněji rezonující a odolnější než i nejlepší sklo, protože jeho složky jsou ušlechtilejší. Český křišťál podle zákona obsahuje minimálně 24 % oxidu olovnatého PbO. Jeho kvalitu ovlivňují i výrobní metody. Tyčinky jsou vizitkou zručnosti a citu pro ruční práci, kterou nemůže nahradit žádný stroj.

Nevyplňujte toto pole:
28.4.2018 08:49
Velice příjemnou masáž tyčinkami ocení každá zákazníce. Nabízím v salonu jako samostatnou proceduru: liftingová mikromasáž celého obličeje + očního okolí. Během ošetření vždy udělám krátkou masáž tyčinkami, klientky jsou nadšené :)
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover