Hladký reliéf, zářivý vzhled a pružná pleť

Scub - Exfoliátor Comodex

Nejlepší a nejrychlejší způsob, jak v domácích podmínkách zajistit pokožce hladký reliéf, zářivý vzhled a odstranit vrstvu odumřelých buněk. Nemusíte improvizovat a vymýšlet originální kosmetické receptury. Jako peeling pro domácí péči se ideálně hodí scruby a gomáže. Zaručují důkladné čištění a exfoliaci rohové vrstvy, vyhlazují strukturu a vyrovnávají tón pokožky, dodávají obličeji zdravý zářivý vzhled.

Scrub Exfoliator hraje dvojitou hru. Funguje to jako peeling a zároveň jako gomáž.
— Účinně odstraňuje nahromadění zrohovatělých šupin
— Napomáhá eliminovat hyperkeratózu
— Čistí póry a absorbuje přebytek kožního mazu.

Po použití exfoliátoru vypadá pokožka díky kombinaci kyseliny citrónové, extraktu z okurek a mandarinky okamžitě světlejší a svěžejší.

Hlavní složkou scrubu jsou rozmělněné meruňkové pecky. Díky svému univerzálnímu stupni mletí nedráždí pokožku a peeling je vhodný pro jakýkoliv typ pleti - mladou, zralou, tenkou, hrubou, citlivou nebo problematickou. Lykopen má antibakteriální a antiseptické působení a extrakt kořene lékořice zaručuje lepší hydrataci.

comodex_scrub_dom_hyperkeratoza

Scrub Exfoliator stimuluje buněčný metabolismus, zlepšuje turgor a obnovuje pružnost pokožky.

Používejte exfoliátor 1-2 krát týdně. Naneste na čistou a vlhkou pokožku, jemně masírujte 2 minuty a důkladně opláchněte teplou vodou.

Pro intenzivnější čištění nechte scrub trochu zaschnout, odstraňte jemnými krátkými pohyby (tzv. gumováním), při odstraňování přípravku se vytvářejí žmolky. Zbytky přípravku důkladně opláchněte teplou vodou.