Barva na řasy a obočí modročerná, 20ml

7 hodnocení
Značka: HIVE Lash

No.3 'Twilight BLUE / BLACK'

Modročerná barva pro nápadný a intenzivní, lesklý odstín vlásků, zvlášť vynikne u modrých očí. Čistá barva je vhodná zejména pro barvení řas.

Pro vytvoření jedinečného světlejšího tónu ji lze míchat s barvou No.4 "Urban GRAY".

Určeno pro profesionální použití. Registrujte se zde. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: 1142
199 Kč
Barva na řasy a obočí modročerná, 20ml
7 hodnocení
Značka: HIVE Lash
4,7 7 hodnocení

Použití:

1. Příprava a aplikace

Smíchejte 2 cm barvy a cca 2-3 kapky peroxidu (3%) ve skleněné mističce. Naneste vazelínu na pokožku a aplikujte ochranné podložky pro ochranu pokožky před zbarvením. Pomocí speciálního štětce aplikujte barvu na řasy (ve směru růstu chloupků) nebo obočí (vhodné i v protisměru).

2. Doba působení

Barva tmavne v závislosti na délce působení, čím déle ji necháte působit, tím tmavšího odstínu dosáhnete. Na řasách nechte barvu působit 5-10 minut. Na obočí postačí působení 1-2 minut, s tím, že je vhodné kontrolovat intenzitu každých 30 vteřin. Barvy z řas sejměte pomocí tyčinky, odstraňte ochranné podložky a setřete přebytečnou barvu pomocí vlhkých ubrousků (tamponů, vatových chomáčků). Pomocí odstraňovače barvy odstraňte případné barevné skvrny z pokožky. Klient by měl mít oči pořad zavřené, odstraňovač barvy nepoužívejte v okolí řas.

Upozornění:

Určeno pouze pro profesionální použití. Barvy mohou vyvolávat alergickou reakci, je potřeba dodržovat instrukce. Neaplikujte barvu na podrážděnou a spálenou pleť nebo v případě reaktivity klienta na barvení. Obsahuje Phenylenediamines. Používejte ochranné rukavice. Obsahuje Resorcinol (pouze černá a hnědá). Pokud se přípravek dostane do očí, je nutné okamžité vypláchnutí vodou.

barvy_na_rasy_oboci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


logo_hiveHIVE Barvy na řasy a obočí

Britská značka HIVE LASH vytváří díky svým bohatým zkušenostem práce v oboru krásy produkty dle reálných potřeb kosmetiček a jejich klientek. Pět odstínu barev jsou vzájemně mixovatelné, díky tomu lze vytvořit nekonečné množství odstínů barev - klientovi takzvaně na míru.

Barvy HIVE LASH

— technologie Cortex Color
— odolné, rychlé a dlouhotrvající barvy (až 6 týdnů)
— krémová konzistence (přesná aplikace)
— 30 - 40 aplikací
— objem 20 ml

Barvení vysoce kvalitními a rychle působícími barvami HIVE LASH umožňuje zlepšit a zvýraznit přirozenou krásu obočí a řas po dlouhou dobu.barvy_na_rasy_obocifilmove_vosky_hive

 

HIVE POD GALVANIKU

Speciální gely a aktivní séra ve formě ampulí pro zapracování galvanickou žehličkou pro dosažení rychlých a viditelných výsledků. Ověřená kvalita, zaručené výsledky.

 

HIVE DEPILACE

Depilační řada odbritské značky HIVE nabízí kompletní sortiment pro depilaci všech partití těla. Najdete zde filmové vosky: brazilský, azulenový a růžový.

Přípravky předdepilační a podepilační: čisticí spreje, zklidňujicí mléka, ochrazujicí gely, olej po depilaci, špachtle, ohřiváče a další produkty pro jednoduchou a kvalitní depilalci v salonu.

Dostupné a kvalitní produkty pro depilaci.

LASH LIFTING

lash_lifting_produkty

Systém HIVE Lash Lift představuje maximální péči o přírodní řasy a obočí.

100% veganské produkty!
Vhodné pro lifting řas a obočí.

Vezměte krásu a objem řas do svých rukou a vytvořte efekt delších, zvednutých a natočených řas.