Barva na řasy a obočí černá, 20ml

23 hodnocení
Značka: HIVE Lash

No.1 'Impact BLACK' Černá

Klasická intenzivní černá barva - vhodná zejména pro barvení řas a pro klienty, kteří chtějí zesílit - zvýraznit již své přírodní, tmavě hnědé a černé vlásky (chloupky).

Mixování s barvou No.4 'Urban Grey' nebo No.2 'Uptown BROWN' vám umožní vytvořit nové, lehčí (světlejší) odstíny pro světlejší typy pleti (vlasů).

Určeno pro profesionální použití. Registrujte se zde. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 1140
199 Kč
Barva na řasy a obočí černá, 20ml
23 hodnocení
Značka: HIVE Lash
cerna barva3
Akce
3,7 23 hodnocení

Použití:

1. Příprava a aplikace

Smíchejte 2 cm barvy a cca 2-3 kapky peroxidu (3%) ve skleněné mističce. Naneste vazelínu na pokožku a aplikujte ochranné podložky pro ochranu pokožky před zbarvením. Pomocí speciálního štětce aplikujte barvu na řasy (ve směru růstu chloupků) nebo obočí (vhodné i v protisměru).

2. Doba působení

Barva tmavne v závislosti na délce působení, čím déle ji necháte působit, tím tmavšího odstínu dosáhnete. Na řasách nechte barvu působit 5-10 minut. Na obočí postačí působení 1-2 minut, s tím, že je vhodné kontrolovat intenzitu každých 30 vteřin. Barvy z řas sejměte pomocí tyčinky, odstraňte ochranné podložky a setřete přebytečnou barvu pomocí vlhkých ubrousků (tamponů, vatových chomáčků). Pomocí odstraňovače barvy odstraňte případné barevné skvrny z pokožky. Klient by měl mít oči pořad zavřené, odstraňovač barvy nepoužívejte v okolí řas.

Upozornění:

Určeno pouze pro profesionální použití. Barvy mohou vyvolávat alergickou reakci, je potřeba dodržovat instrukce. Neaplikujte barvu na podrážděnou a spálenou pleť nebo v případě reaktivity klienta na barvení. Obsahuje Phenylenediamines. Používejte ochranné rukavice. Obsahuje Resorcinol (pouze černá a hnědá). Pokud se přípravek dostane do očí, je nutné okamžité vypláchnutí vodou.

barvy_na_rasy_oboci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


logo_hiveHIVE Barvy na řasy a obočí

Britská značka HIVE LASH vytváří díky svým bohatým zkušenostem práce v oboru krásy produkty dle reálných potřeb kosmetiček a jejich klientek. Pět odstínu barev jsou vzájemně mixovatelné, díky tomu lze vytvořit nekonečné množství odstínů barev - klientovi takzvaně na míru.

Barvy HIVE LASH

— technologie Cortex Color
— odolné, rychlé a dlouhotrvající barvy (až 6 týdnů)
— krémová konzistence (přesná aplikace)
— 30 - 40 aplikací
— objem 20 ml

Barvení vysoce kvalitními a rychle působícími barvami HIVE LASH umožňuje zlepšit a zvýraznit přirozenou krásu obočí a řas po dlouhou dobu.barvy_na_rasy_obocifilmove_vosky_hive

 

HIVE POD GALVANIKU

Speciální gely a aktivní séra ve formě ampulí pro zapracování galvanickou žehličkou pro dosažení rychlých a viditelných výsledků. Ověřená kvalita, zaručené výsledky.

 

HIVE DEPILACE

Depilační řada odbritské značky HIVE nabízí kompletní sortiment pro depilaci všech partití těla. Najdete zde filmové vosky: brazilský, azulenový a růžový.

Přípravky předdepilační a podepilační: čisticí spreje, zklidňujicí mléka, ochrazujicí gely, olej po depilaci, špachtle, ohřiváče a další produkty pro jednoduchou a kvalitní depilalci v salonu.

Dostupné a kvalitní produkty pro depilaci.

LASH LIFTING

lash_lifting_produkty

Systém HIVE Lash Lift představuje maximální péči o přírodní řasy a obočí.

100% veganské produkty!
Vhodné pro lifting řas a obočí.

Vezměte krásu a objem řas do svých rukou a vytvořte efekt delších, zvednutých a natočených řas.