Školení a kurzy

pozvanka_skoleni_kosmeticka

TERMÍNY nové prezentace: ZABRAŇTE PIGMENTACI! 
12.7., 28.7., 11.8. od 10 do 13:30 hod.

Školení probíhají pravidelně v Praze, v různých regionech ČR a na Slovensku.

 

kurzy


 
Vyzkoušejte si profesionální kosmetické ošetření zdarma!


Než se rozhodnete zakoupit kabinetní linii produktů pro profesionální ošetření -
můžete si objednat Sadu testerů profi produktů profesionální linie - dle vašeho výběru zdarma.
 

Pro registrované kosmetičky, které se nemohou zúčastnit školení osobně - nabízíme možnost telefonické konzultace nebo videoškolení k jednotlivým řadám. Pro snadnou orientaci a aplikaci přiložíme ke každé Sadě testerů metodickou příručku s podrobným popisem profi ošetření a jednotlivých kroků (způsob aplikace, složení).

Před objednáním Sady testerů se zaregistrujte jako velkoobchodní odběratel, IČO s činností Kosmetické služby je podmínkou: https://www.christina-kosmetika.cz/login/

V případě zájmu o telefonickou konzultaci volejte tel.: 608 050 757

Objednát Sadu testerů profi produktů zdarmaŠkolení jsou zaměřená na celkové seznámení s kosmetikou CHRISTINA, a také na předvedení určitého celkového profesionálního ošetření. V současné době předvádíme devět různých profesionálních ošetření, několik různých kombinací ošetření (zaměřené na zvýšení účinku při řešení určitého problému pleti) nebo i školení představující domácí péči a aktivní látky v produktech.

Na školeních máte možnost se s přípravky blíže seznámit a vyzkoušet je. Ukázky ošetření probíhají na modelu, v případě zájmu se můžete i Vy stát modelem, a tím máte možnost si ošetření vyzkoušet takzvaně „na vlastní kůži“.

Jsme přesvědčení, že naše kosmetika je to nejlepší pro Vás a Vaše klienty. Přijďte se i Vy přesvědčit.

V Praze probíhají každý týden od 10 hodin v školicím středisku CHRISTINA na adrese: Malátova 10, Praha 5. V regionech děláme školení pravidelně. Adresu a čas Vám sdělíme vždy při přihlášení. Na školení je nutné se přihlásit telefonicky, e-mailem nebo nově i on-line.

Budeme se těšit na setkání s Vámi!

 

Školení v regionech

Rádi Vás do detailů seznámíme s kosmetickou produkcí společnosti CHRISTINA. Jsme přesvědčení, že naš...

Školení v Praze

TERMÍNY nové prezentace: ZABRAŇTE PIGMENTACI! 12.7., 28.7., 11.8. od 10 do 13:30 hod. Rádi V...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Provozovatel webu Nikostas s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace