Rays Antiage Grep Kolagen

23 hodnocení
Značka: Rays

Nový Rays Anti-Age s příchutí grepu obsahuje 3500 mg bioaktivního mořského
hydrolyzovaného kolagenu, L-karnosin, redukovaný L-glutation, kyselinu hyaluronovou,
ceramosidy™, resveratrol, koenzym Q10, bromelain, palatinózu ® a dalších 23 aktivních látek.


Stejně jako ostatní produkty byl vyvíjen s důrazem na efektivní využití jednotlivých látek
v těle, které však působí v dokonalé harmonii.

Obsah: 150 gramů, 30 x 5g, péče na 30 dní

Prodejní cena: 1650 Kč

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 2606
1 650 Kč
Rays Antiage Grep Kolagen
23 hodnocení
Značka: Rays
Rays Antiage Grep Kolagen
Novinka
3,4 23 hodnocení

Unikátní komplexní doplněk výživy podporující mladistvý vzhled.

Obsahuje bioaktivní mořský kolagen (3 500 mg v denní dávce), kyselinu hyaluronovou, ceramidy a další látky pro účinné omlazení pleti, péči o vlasy i nehty. Celkem obsahuje 32 aktivních látek. 
Rays Anti-Age Grep je obohacen o biotin a niacin - vitamíny skupiny B, které jsou nezbytné pro udržení zdravé pokožky, vlasů i nehtů. Přidejte si kolagenový nápoj Rays Anti-Age Grep do denní rutiny péče o krásu. 

Kolagen Rays Anti-Age Grep vám dodá 3 500 mg čistého mořského hydrolyzovaného kolagenu v jedné porci.  
Směs navíc kombinuje velmi účinné látky zpomalující stárnutí, jako je kyselina hyaluronová, l- carnosin, ceramidy a celé spektrum vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tyto látky pečují nejen o krásu pleti, ale též přispívají k výživě celého těla, vlasů i nehtů. 


   
Mořský hydrolyzovaný kolagen 

Co je kolagen? Kolagen je v těle přirozeně se vyskytující strukturální protein. Je nezbytný pro tvorbu kostí, chrupavek, svalů, kůže a vazů. Je taktéž zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky, vlasů, nehtů, cév a očí. 
  
V čem Rays Anti-Age Grep pomáhá? 

Jak stárneme, přirozená produkce kolagenu v těle se každý rok zpomaluje. Kvůli jeho nedostatku v těle a pokožce je struktura tkání méně hydratovaná a zhoršuje se její elasticita. Jednoduše řečeno, s přibývajícím věkem začíná naše kůže místy ochabovat a objevují se první vrásky. Rays Anti-Age Grep pomáhá iniciovat nové molekuly kolagenu v těle i v pokožce a udržovat tak zdravý a mladistvý vzhled.  
  
Odkud pochází kolagen Rays Anti-Age Grep? 

Zdrojem kolagenu v Rays Anti-Age Grep jsou rybí kůže a šupiny z udržitelných chovů atlantických tresek, které jsou bohaté na kolagen. Protein je získáván ze zvířecích tkání patentovanou technologií, tzv. hydrolýzou. Během tohoto procesu se kolagen rozpadá na menší molekuly, čímž se stává vstřebatelnější a účinnější.  

Další Anti-Age látky  

Rays Anti-Age Grep není jen čistý kolagenový nápoj. Obsahuje množství dalších látek, vitamínů a minerálů, které podporují mladistvě vypadající vzhled a zdraví celého těla. Biotin, anebo vitamin H je základní živinou důležitou nejen pro metabolismus, ale i pokožku, vlasy a nehty. Pomáhá zlepšit hydrataci a hebkost kůže. Podporuje odolnost a růst vlasů i nehtů. 

Niacin, anebo vitamin B3 zabraňuje dehydrataci buněk. Naopak, udržuje vlhkost uvnitř pokožky. Podporuje tvorbu keratinu, čímž přispívá k obnově pevnosti a růstu vlasů i nehtů. 
Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka nacházející se v mezibuněčné hmotě. Jejím účelem je kožní tkáň hydratovat a udržovat ji pružnou.  
L-carnosin se přirozeně vyskytuje v kůži, svalstvu a nervových tkáních. Věkem se jeho koncentrace v těle snižuje. L- carnosin chrání buněčné a tkáňové struktury během procesustárnutí a udržuje v tkáních stabilní PH.  
L-gluthation -  Koenzym Q10 je sloučenina podobná vitamínu. Působí v membránách buněk těla, kde pomáhá proměně živin v energii. Díky antioxidačním účinkům přispívá k ochraně zdravých buněk a pomáhá tak zpomalovat jejich stárnutí. 
Ceramidy jsou přirozenou součástí buněčných membrán v epidermis (v nejsvrchnější vrstvě kůže), kde jsou zastoupeny až z 50 %. Tyto lipidy Hrají významnou roli při udržení správné hladiny kožní vlhkosti a při ochraně pokožky. Ceramosidy™ jsou ceramidy z pšeničných lipidů, které jsou podobné těm lidským. Pomáhají navrátit pokožce ztracený zářivý a pevný vzhled. 
Resveratrol je antioxidant ze zdrojů jako je vinná réva, slupky z borůvek nebo černého rybízu. Tato látka chrání zdravé buňky v těle před poškozením během tzv. oxidačního stresu. Přispívá tak ke zpomalení stárnutí buněk v těle i v pokožce. 
Vitamin C je silný antioxidant, který udržuje nejen normální funkci imunitního systému, ale také podporuje přirozenou produkci kolagenu v těle.

Doporučené dávkování: 5 g denně 
1 lžičku cca 5 g dobře rozmíchejte ve 200 ml vody. Užívejte 1x denně. 
Příchuť: Grep 
Obsah: 150 gramů, 30 x 5g, péče na 30 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

doza_raysRAYS KOLAGEN

Vysoce účinné anti-age nápoje se 100% hydrolyzovaným mořským kolagenem pro dokonalou výživu pokožky, vlasů i nehtů.

Rays Anti-Age a Rays Premium Kolagen představují skutečnou špičku na trhu mezi kolagenovými produkty.

SKUTEČNĚ KVALITNÍ KOLAGEN

Kolagen z atlantických tresek z udržitelných chovů.

Premium kolagen značí premium kvalitu. U kolagenu to navíc nekončí. Pečlivě vybrané přidané ingredience, například vitamin C či kurkuma, působí s kolagenem ve vzájemné synergii.

 

treska_morska_rays

Jaký je rozdíl mezi Rays Premium kolagenem a jinými kolageny, které zaplavují trh?

Je jím kvalita. I na zdroji a způsobu, jakým je kolagen získáván, totiž taky záleží.

Nekvalitní kolagen: Z velkochovu. Ryby, z kterých je kolagen získáván, jsou krmeny granulemi a chovány v kádích ve vysokém počtu. Proto je kolagen z těchto líhní také levnější.

Kvalitní kolagen Rays: Z udržitelných chovů, z kanadských tresek. Ryby žijí těsně před odchytem v přirozeném prostředí, kolagen z nich je několikanásobně kvalitnější. Jeho získávání je však o to nákladnější. 

 

VĚŘÍME, ŽE OPRAVDOVÁ KRÁSA VYCHÁZÍ ZEVNITŘ

Při práci na anti-age elixírech jsme se zaměřili na vnitřní výživu buněk, která ovlivňuje zejména jejich hydrataci a pružnost.