Salónní ošetření Château de Beauté - Vínoterapie v salonu

Vínoterapie v salonu. Inovační linie Château de Beauté od společnosti CHRISTINA je založena na unikátních vlastnostech hroznového vína a produktech jeho následného zpracování.

Použití nejmodernejších technologií umožnilo získat unikátní komponenty — polyfenoly, taniny, bioflavonoidy, nejsilnejší antioxidant resveratrol a díky nejnovejším nano a biotechnologiím vznikly pro tuto radu také další aktivní látky — enkapsulovaný retinol a enkapsulovaná kyselina hyaluronová, které zajištují dlouhodobé pusobení.

Produkty této rady jsou bez emulgátoru, minerálních oleju, barviv a umelé parfemace.

Linie Château de Beauté:

  • neobsahuje Sodium Lauryl Sulfate (laurylsulfát sodný), 
  • neobsahuje polyethylenglykol,
  • neobsahuje parabeny,
  • neobsahuje parafín a minerální oleje, 
  • neobsahuje ethylenglykol, 
  • neobsahuje umělá barviva a parfémy.

Řada je nacílená na omlazení pokožky, zvýšení tonusu pleti a navrácení její krásy a záření. Tato péče nejenže daruje pokožce pocit komfortu, ale zároveň i nabízí rychlou a maximálně čistou cestu k nové budoucnosti.

 
Krok 1.

Château de Beauté Čisticí gel s extraktem vína

Château de Beauté Vino Pure Cleanser, 300 ml.

Jemný čisticí gel obohacený o vínové extrakty a omlazující přírodní látky důkladně odstraňuje make-up, pokožku nedráždí a nevysušuje, má neutrální pH. Pokožku zklidňuje, hydratuje a zanechává pocit svěžesti.

Použití

Naneste na vlhkou pokožku masážními pohyby, masírujte 2 minuty, poté smyjte vlažnou vodou.

Aktivní látky

Extrakt hroznového vína, heřmánku.

Krok 2A.

Château de Beauté Vínový peeling pro jemnou pleť a oční okolí AHA 6%

Château de Beauté Vino Peel, 100 ml.

Jemný peeling vhodný i pro jemnou pleť očního okolí a rtů. Zlepšuje barvu pleti pomocí čistých kyselin z vína. Má rozjasňující a omlazující působení. Zjemňuje vrásky kolem očí.

Použití

Jemným vějířovým štětcem naneste tenkou vrstvu peelingu na pokožku obličeje, krku, dekoltu včetně očního okolí a rtů. Nechte působit 3-5 minut (podle reakce pleti), poté smyjte vodou pokojové teploty. Je vhodný i na citlivou pleť.

Aktivní látky

Kyselina mandlová, askorbová, vínová, extrakt hroznového vína.

Krok 2B.

Château de Beauté Vínový peeling obohacený AHA 15%

Château de Beauté Vino Forte Peel, 100 ml.

Vysoce účinný peeling je zesílený přírodními vínovými kyselinami pro detoxikaci a vyhlazení pleti. Peeling dodává energii unavené pleti, urychluje metabolizmus a zlepšuje barvu pleti, dělá pokožku mladou a zářivou.

Použití

Jemným vějířovým štětcem naneste tenkou vrstvu peelingu na pokožku obličeje, krku, dekoltu. Nechte působit 3-5 minut (podle reakce pleti), poté smyjte vodou pokojové teploty. Pro zpříjemnění pocitu klienta je možné použít vychlazené, suché kuličky Krásy.

Aktivní látky

Kyselina glykolová, mandlová, askorbová, vínová, extrakt hroznového vína.

Krok 3.

Château de Beauté Masážní elixír s extraktem vína

Château de Beauté Vino Elixir, 100 ml.

Exkluzivní masážní přípravek spolu s relaxační masáží dodává pleti maximální pocit komfortu. Oživuje, zlepšuje metabolizmus, odstraňuje vliv toxinů. Zlepšuje barvu a elasticitu pleti. Masážní olej nasycuje pleť energií, výživnými látkami, činí ji měkkou, hladkou a obnovenou.

Použití

Masážními pohyby naneste přípravek na obličej, krk, dekolt a masírujte do úplného vstřebání. Zbytky oleje lze odstranit měkkým ubrouskem. Poznámka: Pro zesílení účinku a pohodlí klienta doporučujeme provádět masáž pomocí kuliček Krásy.

Aktivní látky

Askorbyltetraizopalmitát (forma vitamínu C rozpustná v oleji), extrakt hroznových peciček.

Krok 4A. 

Château de Beauté Oční maska s extraktem vína

Château de Beauté Vino Eye Mask, 150 ml.

Maska zlepšuje mikrocirkulaci v oblasti očního okolí, odstraňuje tmavé kruhy a váčky pod očima. Díky vysokému obsahu hydratačních složek osvěžuje jemnou pokožku kolem očí a vyhlazuje vrásky.

Použití

Měkkým štětcem naneste rovnoměrnou vrstvu masky na pokožku kolem očí, nechte působit 10 minut. Maska neschne. Odstraňte vlažnou vodou nebo navlhčeným ubrouskem. Poznámka: Oční maska 4a a obličejová maska 4b se aplikují hned po sobě.

Aktivní látky

Bambucký, avokádový a olivový olej, olej z vínových peciček, extrakt hroznového vína, hydrolyzovaný rýžový a sójový protein, olej z klíčků pšenice, resveratrol. 

 

Krok 4B.

Château de Beauté Maska pro okamžitý lifting

Château de Beauté Vino Glory Mask, 250 ml.

Maska „Znamenitost“ s extraktem vína má intenzivní detoxikační, hydratační a liftingové působení. Antioxidanty červeného vína neutralizují toxiny a zvyšují kožní imunitu. Přírodní komplex aktivuje syntézu elastinu a kolagenu, neutralizuje syntézu enzymů a vyvolává jejich rozpad. Po odstranění masky je pleť svěží, pružná, rozjasněná a vypnutá.

Použití

Měkkým štětcem naneste rovnoměrnou vrstvu masky na obličej, krk a dekolt. Vynechte pokožku kolem očí. Nechte působit 10 minut. Maska neschne. Odstraňte masku vlažnou vodou.

Aktivní látky

Bambucký, olivový, jojobový olej, olej z vínových peciček, vínový extrakt.

Krok 5.

Château de Beauté Sérum „Inspirace“ s extraktem vína

Château de Beauté Vino Sheen Serum, 100ml

Sérum obsahuje aktivní proteiny zaměřené na vyhlazení vrásek a zlepšení textury pleti. Unikátní proteiny aktivně bojují proti stárnutí, zvyšují syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pleť se stává pevnější, hladší a rozjasněná.

Použití

Naneste sérum na pokožku obličeje, krku a dekoltu. Vmasírujte do úplného vstřebání. Zapracujte pomocí kuliček Krásy, dodá to klientce velice příjemný pocit relaxace a komfortu a zajistí lepší průnik aktivních látek.

Aktivní látky

Aminokyseliny, urea, enkapsulovaná kyselina hyaluronová, 3D-peptid komplex, extrakt akátu, biopolymer, enkapsulovaný retinol, olej z hroznových peciček.

Krok 6.

Château de Beauté Ochranný krém „Výjimečnost“ s SPF 20

Château de Beauté Shielding Cream SPF 20, 150 ml.

Závěrečný ochranný krém zajištuje spolehlivou ochranu pleti proti UV záření a jiným nepříznivým vlivům okolního prostředí. Má výborné hydratační, detoxikační a regenerační vlastnosti, spolehlivě chrání pleť před foto-stárnutím a oxidačním stresem, které je způsobeno UV zářením.

Použití

Naneste tenkou vrstvu krému na pokožku. Lehkým poklepáváním zapracujte do úplného vstřebání.

Aktivní látky

Bambucký olej, jojobový olej, olej z vínových peciček, vínový extrakt, urea.

 Přípravky Chateau de Beaute pro salónní ošetření 

 

    Přípravky Chateau de Beaute pro domácí péči