Věrnostní program pro maloobchod

Věrnostní slevy pro registrované maloobchodní zákazníky

Do programu jste automaticky zařazen po vaší registraci. Poté se stačí vždy před nakupováním přihlásit a v záložce Můj účet budete mít přehled o aktuální výši slevy.

Zaregistrujte se, a každý váš nákup bude zařazen do věrnostního slevového programu!

 

Za vaše nákupy vás odměníme nastavením až 15 % slevy. Výše slevy se odvíjí od hodnoty vašich nákupů - vždy za posledních 6 měsíců zpětně.

5 % sleva vám bude nastavena, pokud vaše nákupy za posledních 6 měsíců přesáhnou hodnotu 5000,- Kč.

7 % sleva vám bude nastavena, pokud vaše nákupy za posledních 6 měsíců přesáhnou hodnotu 7500,- Kč.

10 % sleva vám bude nastavena, pokud vaše nákupy za posledních 6 měsíců přesáhnou hodnotu 10000,- Kč.

15 % sleva vám bude nastavena, pokud vaše nákupy za posledních 6 měsíců přesáhnou hodnotu 15000,- Kč.

 

Na co se věrnostní slevy vztahují?

Sleva se vztahuje na produkty CHRISTINA. Nevztahuje se na produkty, které jsou již v akci. Slevy nelze sčítat, platná je pouze jedna - ta vyšší ze slev.

Pravidla pro poskytnutí slevy

Věrnostní slevy jsou poskytovány pouze registrovaným zákazníkům. Nárok na slevu vzniká zákazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy. Slevy jsou přidělovány od 1.1.2020 automaticky na základě převzatých a uhrazených objednávek. Sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti nepřevzal či nevyzvedl objednávku nebo využil právo na vrácení zboží.


Platnost slevy

Sleva bude snížena nebo zrušena, pokud zákazník v průběhu 6 měsíců neučinil nákupy v požadované hodnotě - odpovídající dané slevě (viz výše uvedeno).

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit veškeré podmínky pro platnost slev.

 

Provozovatel webu Nikostas s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace