ILLUSTRIOUS Šetrná Micelární voda

23 hodnocení

ILLUSTRIOUS Micellar water, 300ml

Submikronizované kapsle micel pracují jako magnet, vážou na sebe znečištění pleti a make-up.

Při kontaktu s kůží se micelární kapsle rozpadají a na povrchu kůže uvolňují čisticí aktivní látky, které umožňují vyčistit pleť rychle a bez podráždění i citlivou pokožku očního okolí.

Prodejní cena: 670 Kč

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: 542
670 Kč
ILLUSTRIOUS Šetrná Micelární voda
23 hodnocení
4,6 23 hodnocení

Účinek

Díky obsahu hydratačních a zklidňujicích komponentů komfortně a příjemně čistí pleť, normalizuje kožní pH. Je ideální pro každodenní odlíčení (čištění) nebo jako příprava pleti k peelingu.

Aktivní látky

Jemné čisticí komponenty, extrakt heřmánku, bisabolol, aloe vera, extrakt okurky, glycerin.

Použití

Make-up a znečištění odstraňte pomocí micelární vodou navlhčených vatových tamponů. Vyměňujte špinavé tampóny a odličujte tak dlouho, dokud nebude poslední tampón zcela čistý.

Nevyplňujte toto pole:
21.10.2023 15:12
Oblíbená a vyhledávaná pro svou jemnost a účinnost.
Odpovědět
Favorit 11.11.2021 08:05
Tahle micelární voda vyhrála u mě na plné čáře. Krásně čistí i odlíčí. Pleť je po ní sjednocená a jemná. V boji s akné obstála. Bez ní už nemůžu žít.
Odpovědět
Ohojolo 14.4.2020 08:56
d3d3LmNocmlzdGluYS1rb3NtZXRpa2EuY3o# elietihc-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-u]elietihc-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#elietihc-t anasofode
Odpovědět
Ofalukoyusopjh 14.4.2020 08:56
d3d3LmNocmlzdGluYS1rb3NtZXRpa2EuY3o# oveqopose-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-u]oveqopose-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#oveqopose-t isemeboh
Odpovědět
Anduwi 14.4.2020 08:56
d3d3LmNocmlzdGluYS1rb3NtZXRpa2EuY3o# anoeqesel-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-u]anoeqesel-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anoeqesel-t iqaozuro
Odpovědět
3.4.2020 13:14
Velmi účinná a velmi jemná k pokožce. Po použití nelepí na obličeji, krásně hydratuje pleť, perfektně pleť očistí. Pleť je krásně svěží.
Odpovědět

Profesionální pleťová dermokosmetika pro salonní a domácí použití.christina-logo(3)

V průběhu desetiletí se izraelská společnost Christina stala jednou z předních firem v průmyslu krásy. Novátorské studie, vysoká profesionalita, neposkvrněná pověst, to vše jí zajistilo důvěru kosmetologů mnoha zemí.



Christina Miriam Zechavi je zakladatelkou a vedoucí společnosti CHRISTINA. S obrovskou chutí předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Vždy překypuje tvůrčími myšlenkami a neustále hledá nové technologie pro tvorbu té nejdokonalejší produkce pro péči o pleť a pokožku.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.


biophyto_cover

Podobné produkty

bio phyto toner
790 Kč

BioPhyto Refreshing Toner, 300 ml. Tonikum vhodné pro všechny typy pleti obsahuje HA, fruktózu,...

Kód: 591
Unstress Vyrovnávací tonikum
795 Kč

Unstress Stabilizing Toner, 300 ml. Příjemné osvěžujicí tonikum obohacené provitaminem B5 pro...

Kód: 767