Kvalitní lehké krémy — dvojnásobná ochrana před UV zářením: fyzikální a chemické filtry

V jarním a letním období každá pleť potřebuje krém s ochranným faktorem, který by pečlivě chránil pleť před UV zářením, zároveň hydratoval a nezatěžoval ji neprodyšným filmem. Jako univerzální krém vhodný pro každou pleť doporučujeme skvělou dvojku - ochranné krémy BioPhyto. Lze si vybrat ze dvou variant – buď krém s tónujícím efektem nebo bez tónování. Další skvělou volbou je matující lehký krém Comodex. Všechny tyto krémy jsou vhodné pro libovolný věk a typ pleti

Tyto krémy jsou stejné svým složením i texturou, odlišují se pouze tím, že tónujicí krém obsahuje hnědý pigment, který dodává pleti efekt jemného bronzového opálení.

Oba krémy obsahují jak fyzikální, tak chemické filtry, proto spolehlivě chrání pokožku před celým spektrem UV paprsků. Fyzikální faktory známe také jako minerální či přírodní faktory. V krému jsou ve formě oxidu zinečnatého, oxidu titaničitého a oxidu železitého.

Minerály do pokožky neproniknou, „pracují“ na povrchu kůže, působí jako foto-reflexní částice odrážející UV paprsky.

Extrakty z ječmene a pšenice odstraní podráždění u namáhané pleti, zvlhčí a zjemní ji.

Použití: Ráno aplikujte tenkou vrstvu krému na čistý obličej nebo na sérum. 

Tento krém se stal velmi oblíbeným u všech, co řeší pocit nadměrného maštění pleti.

Pokud máte smíšenou, mastnou či problematickou pleť - bude krém vašim skvělým pomocníkem.

Krém je univerzální - vhodný pro zimní i letní období a libovolný věk. Má příjemné lehké aroma, působí rozjasňujícím a zesvětlujícím účinkem. Krém s faktorem SPF15 má díky kombinaci aktivních látek výrazné regenerační a detoxikační působení.

Obsahuje B-komplex, extrakt troudnatce lékařského a vitamin E. Tyto aktivní látky společně obnovují, regenerují a posilují kožní imunitu. V krému obsažený protein z droždí vytváří ideální podmínky pro hojení a obnovu problematické pleti.

Hydratační komplex s obsahem glukózy a hyaluronátu sodného udržuje zdravou vodní rovnováhu, navrací pružnost a elasticitu pleti. Bambucký olej obnovuje ochrannou kožní barieru. Krém regeneruje a udržuje pleť mladou a zdravou. Dělá ji čistou a svěží.

Použití: Ráno aplikujte tenkou vrstvu krému na antibakteriální nebo hydratační sérum.