Belathena

Webová stránka značky: Belathena
 

polstarky_belathenabelathena-logo-02

 

 

 

NOČNÍ MEZOTERAPIE VRÁSEK V OKOLÍ OČÍ A ÚST ZESÍŤOVANOU HYALURONOVOU KYSELINOU

— noční mezoterapie vrásek v okolí očí a úst vysokým množstvím Hyaluronové kyseliny
— povrch polštářku je tvořen Mikrojehličkami ze zesíťované Hyaluronové kyseliny
— tvar mikrojehliček umožňuje průnik Hyaluronové kyseliny do hlubších vrstev pokožky
— výsledkem je hydratovaná a pružná pleť. Opakovaným používáním dochází k redukci vrásek

„MLÁDNĚTE, KDYŽ SPÍTE“

Belathena Fill us Patch je v Evropské unii unikátní - jediný kosmetický přípravek, který umožňuje domácí aplikaci zesíťované Hyaluronové kyseliny do pokožky obličeje. S Belathena Fill us Patch tak můžete doma pečovat o jemné vrásky, především vrásky v okolí očí, vrásky vně koutků očí nebo vrásky v okolí úst.

Hyaluronová kyselina neovlivňuje funkci mimických nervů (na rozdíl např. od botulotoxinu).
Po nalepení Belathena na pokožku obličeje se zvýší množství Hyaluronové kyseliny v pokožce a ta je pak hydratovaná, napnutější a vypadá přirozeně a svěže.

PŘÍČINY VZNIKU VRÁSEK

Stárnutí kůže se projevuje především snížením elasticity a vznikem prvních vrásek. S věkem se snižuje produkce hyaluronové kyseliny a kolagenu, které činí pleť pružnou. Kůže a pokožka tak ztrácí schopnost vázat a udržet vodu, která udržuje pleť napnutou. A právě ošetření pokožky pomocí polštářků Belathena Fill us Patch zvyšuje hydrataci pleti, elasticitu pleti a její lifting, a to z pohodlí Vašeho domova.

Čím dříve začnete s pravidelným omlazováním Vašeho obličeje – tím lepšího a dlouhodobějšího efektu dosáhnete.

Belathena jsou polštářky s mikrojehličkami, které jsou vyrobeny z mírně zesíťované Hyaluronové kyseliny. Zesíťování Hyaluronové kyseliny prodlužuje výsledný efekt. Po ošetření polštářky Belathena Fill us Patch je pleť hydratovaná a pružná.

Jedno balení obsahuje:
· 4 hermeticky (vzduchotěsně) uzavřené sáčky;
· každý sáček pak obsahuje 2 polštářky s mikrojehličkami ze zesíťované Hyaluronové kyseliny.

Polštářky se aplikují 1x týdně (po dobu min. 5 hodin) = 1 balení obsahující 4 sáčky tak vystačí na 1 měsíc (4 týdny) ošetření.

3150
3151131503151

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel webu Nikostas s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace