Školení v Praze


TERMÍNY nové prezentace: SEZONNÍ PEELINGY! 
29.9., 12.10., 25.10., 9.11. od 10 do 14:30 hod.

Rádi Vás do detailů seznámíme s kosmetickou produkcí společnosti CHRISTINA. Jsme přesvědčeni, že naše kosmetika je to nejlepší pro Vás i Vaše zákaznice. Srdečně Vás zveme na školicí semináře v Praze, školení a vzdělavácí kurzy v regionech.

Registrujte se sms na tel. 608 544 475, na email: info@christina-kosmetika.cz nebo online dole přes formulář.

Тěšíme se na setkání!


Naše společnost Vám nabízí kvalitní vzdělávací kurzy a semináře v oblasti kosmetických služeb.

Neustálé vzdělávání je základem k úspěšnému podnikání a praxi. Našim cílem je předat kosmetičkám znalosti, které můžou využít ve své praxi. Vyučujeme v malých skupinkách, klademe důraz na individuální přístup. Nabídku vzdělávacích kurzů a seminářů budeme postupně rozšiřovat, aby odpovídala potřebám profesionálů v kosmetickém oboru a službách.

Rádi se s Vámi podělíme o naše znalosti a zkušenosti, které můžete i Vy co nejlépe využít ve své praxi.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Školení probíhají pravidelně v Praze, v různých regionech ČR a na Slovensku.

Jsou zaměřená na celkové seznámení s kosmetikou CHRISTINA, a také na předvedení určitého celkového profesionálního ošetření. V současné době předvádíme devět různých profesionálních ošetření, několik různých kombinací ošetření (zaměřené na zvýšení účinku při řešení určitého problému pleti) nebo i školení představující domácí péči a aktivní látky v produktech.

Na školeních máte možnost se s přípravky blíže seznámit a vyzkoušet je. Ukázky ošetření probíhají na modelu, v případě zájmu se můžete i Vy stát modelem, a tím máte možnost si ošetření vyzkoušet takzvaně „na vlastní kůži“.

Školení pro kosmetičky jsou prozatím zdarma.

V Praze probíhají pravidelně každý čtvrtek od 10:00 hodin v školicím středisku CHRISTINA na adrese: Malátova 538/10, Praha 5.

V regionech děláme školení pravidelně 1 krát měsíčně. Adresu a čas Vám sdělíme vždy při přihlášení. Na školení je nutné se přihlásit telefonicky, e-mailem nebo on-line.

Jsme přesvědčení, že naše kosmetika je to nejlepší pro Vás a Vaše klienty. Přijďte se i Vy přesvědčit.

Budeme se těšit na setkání s Vámi!

 

skolenipraha
Školení v Praze

kurzy

Provozovatel webu Nikostas s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace