Pro klienty

Dermokosmetika CHRISTINA je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

Popis salonních ošetření CHRISTINA

CHRISTINA má 11 profesionálních řad a přes 200 přípravků pro domácí péči. Díky vysoké účinnosti přípravků používají některé řady i v dermatologických klinikách. Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky.

Programy péče CHRISTINA

Programy péče jsou založené na řešení okamžitých i trvalých potřeb pleti. Od Programů CHRISTINA můžete očekávat okamžité i trvalé výsledky.

Rady a tipy

Užitečné rady a tipy pro vaši krásu a jak se o ně starat.

Salóny CHRISTINA

V kosmetických salonech, kde odborníci v oblasti kosmetiky používají profesionální kosmetiku CHRISTINA, můžete vyzkoušet ošetření nebo kúru ošetření, zaměřených na řešení konkrétního problému pleti nebo si dopřát ošetření zaměřené na relaxaci a lifting.

Na stránce Salóny CHRISTINA najdete kontakty na spolupracující kosmetické salony. V případě, že se budete chtít informovat ohledně výběru kosmetiky pro domácí péči nebo profesionálního ošetření, neváhejte se obrátit na nás prostřednictvím emailu info@christina-kosmetika.cz nebo na kosmetičky spolupracujících salonů.

Věříme, že budete s profesionálním ošetřením CHRISTINA spokojení.

 

Vaše Výhody 

Nákupem u nás získáte:

check DÁREK - 3 vzorky (testery) zdarma

check dopravu už od 49,- Kč

check vyřízení objednávky do 24 hodin

check nárok na vrácení zboží do 14 dnů

check osvědčené kosmetické přípravky

check možnost odborného poradenství:
info@christina-kosmetika.cz nebo 608 544 475

check po registraci pravidelné informace o kosmetice, novinkách a akcích: 

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Provozovatel webu Nikostas s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace