Otevírací doba mezi svátky! Klasická otevírací doba platí do pátku 20.12. a posléze opět od čtvrtka 2.1.2020! Od 23.12.2019 - do 1.01.2020 ZAVŘENO.

FluorOxygen+C — domácí péče

fluor_home
Revoluční přípravky pro efektivní zesvětlení a omlazení pokožky. V přípravcích linie FLUOROXYGEN+C se využívá kombinace známých a velmi dobře osvědčených kosmetických ingrediencí. 

Přípravky jsou zaměřené na vyhlazení drobných vrásek, zlepšení barvy obličeje, zabranění tmávnutí pigmentu. Dělají pleť pružnou a pevnou, vyrovnávají barvu pokožky, omlazují a dodávají obličeji jas. 

Program péče o pleť s pigmentací: doporučení vhodných přípravků a jejich kombinace pro péči o pleť s pigmentaci. Přípravky fungují jako prevence vzniku pigmentace, předchází tmavnutí pigmentu během aktivního slunce a celkově zlepšují stav pleti a omlazují. Číst více.

 

 

Nejprodávanější

460
158014601580
Značky
Typ přípravku

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Provozovatel webu Nikostas s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace